Sayfa 453/747 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 6 aylık bilançoda sermaye kadar kar gelirse 20 leri görürmüyüz, neden olmasın.

2. 2011 yılında 11.500'e 2. el hundayi aksent sattım bundan 1000 tane aldım. sattığım aksent şu an 40000 (Yazı ile KIRKBİN) TL. bu AAST. sı 14800 lira. hay ben senin gibi şirketin.......

yatırım mı...alın size yatırım.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. tabi bizim pörtföy geniş o zamanlar.....

sadece bu k.y. düşmanı Allahtan korkmaz kuldan utanmazlara kalsaydık yandıydık.

4. şimdi bunların (NUH''UN) yönetiminde birde vahdettin var...riskçi vahdettin...
    spk bakanıyken bizim printaş taktasını kapattırdı....0,22 kuruştaydı.. gıcığım ona..
    akgirayların bimeksi 0,06 kuruştan işlem gördü, kayserilerin memsası durdu....hala duruyordu.... güzelim borçsuz harçsız printaşı kapattırdı.

lem vahdettin sana hakkım haram zehir zıkkım olsun. bir fırsatını bulunca yüzüne ......... o zaman

5. neyse gelelim 2013 ağustosuna....

42.800 liraya sıfır duster aldım dizel..... o zaman bu minnoştan 4000 tane ya alıyorduk ya da alamıyorduk bu fiyata...ortalama yapalım...

bu duster hala bende..(51.000 kilometrede..kapalı garaj arabası. kazasız belasız çok şükür.) piyasasına baktım bugün..açın sizde bakın..100000-115000 arası gidiyor. bu minnoşun 4000 tanesi 59.400 lira yapıyor. zarara bak.

yatırımmı...alın size yatırım. Tabi Ya.

6. İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.

7. Haklısınız Sayın Cüneytt.
    Son yıllarda hemen herşeyin fiyatı 3-4 kat arttı, borsada fiyatını 8-10 a katlayan onlarca hisse var, zamanında 6-7 dolarlarda işlem gören Nuhcm şimdilerde 2 dolar seviyelerinde, o kadar yatırıma, büyümeye ve sürekli yüksek karlılığa rağmen. Gel şirketi devret desen, yeniden değerlemeye soksalar, arsası, limanı, fabrikası, iştirakleri hisse başı değeri nerelere çıkar hepimiz biliyoruz fakat nedense piyasa bunu görmüyor. Ben şahsen borsamızda bu tür firmaları çok erken tespit edip, alıp aylarca bekledikten sonra çok cüzi karlarla satmış sonrasında üçe beşe hatta ona katladıklarını acı şekilde tecrübe etmiştim. O yüzden diyorum artık değerinin çok altında benim satılacak malım yok, sağlığım ve ömrüm yettiği sürece sabırla bekleyeceğim.

8.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Haklısınız Sayın Cüneytt.
    Son yıllarda hemen herşeyin fiyatı 3-4 kat arttı, borsada fiyatını 8-10 a katlayan onlarca hisse var, zamanında 6-7 dolarlarda işlem gören Nuhcm şimdilerde 2 dolar seviyelerinde, o kadar yatırıma, büyümeye ve sürekli yüksek karlılığa rağmen. Gel şirketi devret desen, yeniden değerlemeye soksalar, arsası, limanı, fabrikası, iştirakleri hisse başı değeri nerelere çıkar hepimiz biliyoruz fakat nedense piyasa bunu görmüyor. Ben şahsen borsamızda bu tür firmaları çok erken tespit edip, alıp aylarca bekledikten sonra çok cüzi karlarla satmış sonrasında üçe beşe hatta ona katladıklarını acı şekilde tecrübe etmiştim. O yüzden diyorum artık değerinin çok altında benim satılacak malım yok, sağlığım ve ömrüm yettiği sürece sabırla bekleyeceğim.
    bakabilirsiniz......tavana (16,33) bir demet attım (5000) tane alırlarsa alsınlar.

bundan sonra böyle......yerlerse...yemezlerse tabldottan.

Sayfa 453/747 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •