Sayfa 453/504 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Grafik ne diyo arkadaslar var mi yorum rice etsem...
    garipoğlu arkadaş güzel yazmış.

fakat tek şirketleri abd de işi bozuyor galiba..

ytd..

2. Ne kadar ilginç! Değilmi 117 den Logoya saldıran piyasa 17,50 den kafein in yüzüne bakmıyor hatta satıyor!

3. 9 ayda 7 milyon ciro yapan Papilon a 84 milyon dolar değer biçen Cem Ali Kalyoncu nun 113 milyon lira yapan şirketi 42 milyon dolar! Artı yeni alınan Papilon payları! Artı Karmasis!?!?

4. KAP: KFEIN [ ] KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Komiteleri

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/892863
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...7651b2f2f77ae3

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...7651b2f3007ae4

Yönetim Kurulu Komiteleri 2020-12-11
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimiz Yönetim Kurulu 11.12.2020 tarih ve 2020/28 sayılı toplantısında,

02.10.2020 tarihli ve 31262 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sermaye Piyasası Kurulu'nun "Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1)'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (II-17.1.a)" ile getirilen ve uygulanması gönüllülük esasına dayalı olan sürdürülebilirlik ilkelerinin uygulanması amacıyla, Sürdürülebilirlik İlkeleri Uyum Çerçevesi'nde "Çevresel, Sosyal, Kurumsal Yönetim (ÇSY)" çalışmalarının yürütülmesi, gerekli politikaların oluşturulması, ilgili politikaların uygulanması ve takibi için Kurumsal Yönetim Komitesi'nin görevlendirilmesine; ek olarak ilişikteki "Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikası" nın incelenerek kabulüne karar verilmiştir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Jp Morgan yazılım hisselerinde satış önermiş.
    https://www.google.com/amp/s/www.bor...-geldi/1535987

6. Normaldir, ABD'de fiyat kazanç oranları 700'lere çıkan teknoloji hisseleri var.

7. Cem abi bu robotun yazılımını acaba ne zaman yenileyeceksin.Birisi robotun kolunu bacağını kırıp eline ayağına verdiğinde mi?Çok acemi işler çıkartıyorsun tahtada benden söylemesi...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Uzaktan sınavlar ile ilgili olan Papillon projesi acaba beklediğimiz proje mi?

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.
    Sadece beyin cimnastiği. Hep diyoruz ya Rtalb güler yatırım benzeri bir hareket ancak bununkurtarır. Bu kadar sıkmanın sebebi olabilir diye.
    İşte millli eğitim bakanlığının yaptığı uzaktan nasıl güvenli aınav yaparım ın cevabı papillon un projelerinde aslında cevabı mevcut. Neden milli eğitim bakanlığı uzaktan sınav için papillon un uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi değerlendirmesin. Ve bunun netşcesinde de hem papillon hem kafein de güZel yerlere gelinmesin.

Sabır herşeyin ilacı.

Not: yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Gerçekten ama gerçekten zijin oyunlarıdır. Ne papillon bu ciro ile, ne de kafein bu kadar acemi şekilde ilerleyemeZ. Bunu da göz önünde bulunduran bir küçük yatırımcı hayalidir. Kesinlikle hiçbir yerden tüyo alma ihtimali olmayan bir küçük yatırımcının hayalleridir sadece.

Sayfa 453/504 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •