Sayfa 453/785 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ya ne temettusu ne guc toplamasi arkadas , siz hangi dunyada yasiyorsunuz sirket 4 sene onceki degerinde guc toplasa ne olur toplamasa ne olur . 0.67 tl temettuyle mi guc toplayacak bu nasil bir kafadir, vermesin temettu falan istemiorum ona vergi vermek etmek . Su temettuyu bi nane zannediyor yatirimcilar, temettu dedigin Eregli vs gibi buyuyen firmada ise yarar burada degil . Buyumeyen yerinde sayan geriye giden hirsizlarin oldugu firmada ne temettusu ne guc toplamasi
    1 yılda 13 liradan 23 liraya gelmiş, daha ne yapsın fezaya mı çıksın
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. HAFTALIK GRAFİK

Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    1 yılda 13 liradan 23 liraya gelmiş, daha ne yapsın fezaya mı çıksın
    Ortak Biz burada 3 senedir variz ac bak 3 senelik grafige . Ne 13 den 23 u ne dion sen Allah askina . Bilanco oncesine bak daha o seviyeye gelemedi . Delirtmeyin adami gelip . Cok geldi Senin gibiler barbutcular , cok vurkacci gorduk biz bu sayfada ne dionuz burada bu kagidi oven beni karsisinda bulur sert olurum kusura bakmayin . Ac bak son 3 sene grafigini , kagidin olmasi gereken deger 100 tl sen gelmis 23 e sevinion

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak Biz burada 3 senedir variz ac bak 3 senelik grafige . Ne 13 den 23 u ne dion sen Allah askina . Bilanco oncesine bak daha o seviyeye gelemedi . Delirtmeyin adami gelip . Cok geldi Senin gibiler barbutcular , cok vurkacci gorduk biz bu sayfada ne dionuz burada bu kagidi oven beni karsisinda bulur sert olurum kusura bakmayin . Ac bak son 3 sene grafigini , kagidin olmasi gereken deger 100 tl sen gelmis 23 e sevinion
    Önce terbiyeni takınacaksın, forum babanın malı değil. Bu hisseye tek sahip olanın da sen olmadığını bilmelisin. Herkesin maliyetine göre hisseden memnuniyeti ve memnuniyetsizliği farklıdır. Ben memnunum sert yapsan ne yazar, komiksin.

6. Hissenin teknik verileri barbut atmayı gerektirmiyor, görünün göz klavuz istemez, bana barbutçu demen büyük hakaret, misli ile iade ediyorum sana. Hisseye sahip olup forumda fikrini ve temel verileri paylaşanlara saldırmak çok yakışıksız. Herkes maliyetine göre memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini belirtir, hisse hakkındaki olumlu/olumsuz fikirlerini belirtir forumlardaki amaç budur

7. Model portföylerde 12 aylık hedef fiyatlar -Yatırımfinansmanda 36.50 -Deniz Yatırım da 32.50 - İş Yatırım da 42.00 TL .Tahminleri tutdu desek bile yıllık enf.karşısında negatif kalıyor ,geçmiş süründürmelerini demiyorum bile

8. Bu dönem salt teknikciler iyi para kazandı

Sayfa 453/785 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •