Sayfa 453/1003 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Allahtan babam Rtlab hissesi almış az daha yükselsin sattırıp halk için az daha destek isteyecem ;)))
    Gaplı yukarı açılış bekliyorum hulkta yarın ortak. Birçok hisse de bu şekilde açar.
    Yatırım tavsiyesi değildir, kişisel tahminimdir.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Gaplı yukarı açılış bekliyorum hulkta yarın ortak. Birçok hisse de bu şekilde açar.
    Ortak tek açsın şu 5 altına vermesin artık ya

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Hem yurtdışı hem bist dün iyi korkutma çekti. Silkeleme yaptılar. Sabaha söner mumları
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ABD de ölen sayısı 1 günde 117 .panik yaptırır.sokağa çıkma yasağında gevşeme yapmayı düşünüyordular dı?
    Evet herkese sağlık.
    DSÖ paraya tapanlardan oluştuğundan , onaylamadığı hiçbir şeyi (ölüm sayısı öneml değil) insanlara içirmezler.

5.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Ortak tek açsın şu 5 altına vermesin artık ya
    Umarım ortak.Yarın 5 e doğru gelsin şöyle.

6.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    ABD de ölen sayısı 1 günde 117 .panik yaptırır.sokağa çıkma yasağında gevşeme yapmayı düşünüyordular dı?
    Evet herkese sağlık.
    DSÖ paraya tapanlardan oluştuğundan , onaylamadığı hiçbir şeyi (ölüm sayısı öneml değil) insanlara içirmezler.
    Evet dünyada ve ülkemizdeki hastalık ve kayıplar gerçekten çok üzücü. Sagliktan ve candan değerli birşey olamaz.
    Ama bu bizlerin düşüncesi. Büyük para sahipleri için öncelik bu değildir. Şunu demek istiyorum;önümüzdeki günlerde vaka ve kayıp sayısının çok arttığı günlerde bile sert yükselişler görürseniz şaşırmayın. Big money paranın bundan nasıl etkileneceğini düşünür daha çok.
    Üzücü ama böyle.

7. Amma ilk açılış sert yukarı olacağı için 9:55 de kemerleri bağlayın , açılıştan sonra çözersiniz🔝

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Amma ilk açılış sert yukarı olacağı için 9:55 de kemerleri bağlayın , açılıştan sonra çözersiniz��
    ne oldu ...bi haber mi var ?

Sayfa 453/1003 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •