Sayfa 454/577 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Canlı izleyenler, kitlerler mi yoksa götürürler mi ne düşünüyorsunuz, vaziyet nasıl? Investi pazarlamacılar istila etti resmen, doğru düzgün takip edemez oluyor insan böyle olunca.

2.  Alıntı Originally Posted by 1984 Yazıyı Oku
    Canlı izleyenler, kitlerler mi yoksa götürürler mi ne düşünüyorsunuz, vaziyet nasıl? Investi pazarlamacılar istila etti resmen, doğru düzgün takip edemez oluyor insan böyle olunca.
    Borsanın düzeltmesine dek geldi kitleye bilirler....ytd..ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eyvallah spk79.

4. Tehlikeli sularda dans ediyo. Bu kez güldürmeyebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    Tehlikeli sularda dans ediyo. Bu kez güldürmeyebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu kez güldürme derken 1 yılı aşkın zamandır bu hissedeyim hiç güldürmedi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6. Bu arada bir söyleminize katılıyorum sayın Siyah bu hacimle iyi kötü bir yön bulmalı idi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Bu arada bir söyleminize katılıyorum sayın Siyah bu hacimle iyi kötü bir yön bulmalı idi
    bu borsanın cılkı çıkmış artık..ostim ile birlikte son zamanda hareketli birkaç hisseden hatırı sayılır miktarda tek kalemde alım emri verdim.anında alım emrimle bir kademe yükseldi.bir müddet işlemler durma noktasına geldi hemen ardında maliyetimin altına düşürdüler..bence borsa tamamen algoritmaların eline kalmış..sadece test etmek istedim ve gerçeği canlı canlı yaşadım..yok borsa helalmiş faiz harammış tartışması yapanlar borsanın nasıl bir kumar yerine döndüğünü anlasınlar..kasa hep kazanıyor..

8. Bana millet bırakıp kaçsın diye bir çaba var gibi geliyor. Reklamlar abartılı boyutlarda ve 50 defa aynı mesajları copy paste ediyorlar. Ele vereceklerse de bu kadar göze parmak yapılmaz bu diye düşünüyorum. Adamların mantığını anlamaya çalışıyorum hala.

Belki de çakarlar beklenildiği gibi, kimseye tavsiye niteliği taşımasın mesajım.

Sayfa 454/577 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •