Sayfa 454/1000 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Ülke tv de sokaktaki vatandaşa soruyorlar bu rakamdan doları bozarmısın diye vatandaş cevap veriyor hiç dolarım olmadı ama olsa bu fiyattan bozarım diyo
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan: Kısa zamanda Cuma günü olan kur seviyesine geri döneceğini düşünüyorum
    Değerli Arkadaşlar sıkıntı burada bence,ben bu bahsedilen şahıs ve makamından daha önce haberdar değildim,yeni başkanlık sistemiyle böyle bir sürü makam çıkarıldı ama her şeye yine bir kişi karar veriyor hatta sistemin içinde eskiden beri var olanları da kafasına göre değiştiriyor,belki diğer alanlarda bu durum sorun yaratmaz ama para istikrarı seviyor...

3. Az önce dükkanı karıştırip viopda yazdım lince uğradim. Ben seviniyorum artık gidecek. Üzülüyorum çok kişi viobda battı yada zarar etti. Ham çökelek türküsü deki gibi Kadir mevlam ikisinin acısını birden göster

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ülke tv de sokaktaki vatandaşa soruyorlar bu rakamdan doları bozarmısın diye vatandaş cevap veriyor hiç dolarım olmadı ama olsa bu fiyattan bozarım diyo
    Milletin elinden dolarları çoktan aldılar..Üzerine bankalara borç...Dolar sadece malum çevrede ve sağlam muhaliflerde var...Bende 7.9 dan kısa vadeli tl ihtiyacı için sattım...yanlız 7.8 çok sağlam duruyor...aşağı gitmek istemiyor...Bana göre operasyon bitti ama yanılıyor olma ihtimalim yüksek

5. Biri bana demişti ki burda da eskiden bunu yazdım bir iki yıl oldu. Bohçacı bunu tarihe gömecek diye kımıl kımıl gömecek gibi

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu gün yeteri kadar hasılat yapıldı dizilen dizildi...bir sonraki hasılat zamanı sonbahar....

Toprak maşallah çok verimli yılda birkaç kez ürün veriyor
    Karpuz mevsimi olmasa bile, daha karpuz kesecektik, diye bir laf var.

Borsadan çıkan,hatta henüz çıkamamış para ne olacak?
    Fırlayan swap faizi toparlarsa ne olacak?
    Longlara gelen limit yüzünden piyasa yeterince serbest değilken,serbestleştikçe ne olacak?

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Milletin elinden dolarları çoktan aldılar..Üzerine bankalara borç...Dolar sadece malum çevrede ve sağlam muhaliflerde var...Bende 7.9 dan kısa vadeli tl ihtiyacı için sattım...yanlız 7.8 çok sağlam duruyor...aşağı gitmek istemiyor...Bana göre operasyon bitti ama yanılıyor olma ihtimalim yüksek
    Yok sn. heval yok .... Maç daha yeni başlıyor. Yabancı dedikleri kuruluşlar verdiler gazı raporlarla güzellemeler yazdılar. Avlarını tam hedeflerine çektiler, şimdi keyifle çıtırdatmak için yarışıyorlar. Daha tahvillerden, borsadan çıkacaklar var. Kapının dar olduğunu bildiklerinden askeri düzenle geçeceklerdir. Yoksa ezilen çok olur. Ben Cumaya kadar - Cuma namazı çıkışında açıklama yaptırmamak için - 8,75 ler görür diye düşünüyorum. Ama düşünmek ayrı , eylem ayrı. Sadece yaşlı kafayı yoruyorum. Bugüne kadar düşsünde alayım diye beklediğim şeyi işte Cuma günü alırım belki. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım ciddi iştir.

8.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Karpuz mevsimi olmasa bile, daha karpuz kesecektik, diye bir laf var.

Borsadan çıkan,hatta henüz çıkamamış para ne olacak?
    Fırlayan swap faizi toparlarsa ne olacak?
    Longlara gelen limit yüzünden piyasa yeterince serbest değilken,serbestleştikçe ne olacak?
    İşte işi bilen arkadaş sormuş sorularını. Boş yapmayı bırakın cevap verin bu sorulara.

Sayfa 454/1000 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •