Sayfa 454/846 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 6764 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Neden öyle düşünüyorsunuz?
    Bu konuyu 4 yıl önce ilk gündeme getiren kimdi?

https://www.foxbusiness.com/markets/...e-nokia-phones

Durum ne?

https://www.cnn.com/2023/12/14/busin...ace/index.html

2. O onu demiş bu bunu demiş

26 senedir o onu der bu bunu der herkes her şeyi der, bilançolar geldiğinde de istisnasız hepsi çıktıkları yere girerler!

Kulağımı tıkar şirketlerimin faaliyetlerini/sevkiyatlarını/satışlarını günü gününe takip eder verilerimi oluştururum.

Gerisinde kimin ne dediği benim için şeyimden aşağı ''Kasımpaşa''dır.

Yeni yıl ile yurtdışına ihracatımız rekor sevkiyat hızı ile başladı. Son yılların en hızlı ihraç sevkiyat hızı diyebilirim. Yılın ilk haftasında ki bu hız devam ederse rekor bir ihracat göreceğiz bu ay!

Şimdi dileyen dilediğini demeye devam etsin, ben çayımı içerek bir gözüm online limanımızda olarak ara sıra okuyorum
    Az insan çok huzur

3. Ric başkan kusurabakma senin bu tarz yatırımına biz bu meslekte züürt tesellisi diyoruz. Eğer bu işi biliyorsan ki öyle iddia ediyorsun bu 6 ay kayıpsın. Nokta.

Bizim sektörde olsan değil 26 yıl ikinci yılı göremezdin bu stille.

Herkesin senin gibi sonsuz parası (kaynağı) sonsuz zamanı yok.

Bana da hiç kızma sana birinin bunları demesi lazımdı var ben kötü olmuş olayım.

Kendin için doğru şeyler yazıyor olabilirsin ama geri kalanın % 95 i senin gibi yapsa borsada yatırım yapacak durumları falan kalmazdı. Saygılarımla

Burası da ego tatmin etme yeri değil. Seni bilmem ben insanlara faydam olsun diye yazıyorum. Buranın amacı da bu zaten.

Kimsede yanlış anlamasın bu 5-6 ay benimde yanlış pozisyonlarım oldu.Herşeyi ben biliyorum hep kazanıyorum falan gibi bir iddiam da yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bir şey olmaz.

5. Sen züğürt tesellisi dersin bende züğürt züğürt elime geçen tonla temettüleri tekrar hisseye gömer bileşik getirinin anasını ağlatırım yawrum. Biz bu işi 30 senedir yapıyoruz, owerall artık ekrana sığmaz oldu, martaval okuma bana
    Az insan çok huzur

6. Bir 30 senen daha varsa yaparsın....... Sen daha takma bakalım beni ne tecrübeler edineceksin......

Günün birinde ben buraya gelip bu piyasanın işi bitti diye yazdığımda biriktirmene devam etmezsen hatrım kalır. Sonra bakarsın öncesine benziyor mu?

Bak ben sana bir anımı anlatayım. Bende böyle senin gibi çok bilen bir Müdür vardı. 2000 yıllar önceki 20 yıla bakıp VESTL-TÜPRŞ-MGROS şirketin portföyünü bunlara yatırdı. O koltukta 6. ayı göremedi.

Ben alışkınım senin gibi abilere sıkıntı yapma. Egonu biraz olsun törpüle bu iş bu kadar ego kaldırmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bir şey olmaz.
    Ama bir şeyler oldu Hisse fiyatları düştü .
    O değilde keşke Koç holding büyük bir satın alma yapsa
    2009 da Jaguar fırsatı kaçmıştı
    Porsche alınca Volkswagen kontrol hisseleri de geliyor.
    Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılı böyle dev bir alımla başlasa keşke.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bir 30 senen daha varsa yaparsın....... Sen daha takma bakalım beni ne tecrübeler edineceksin......

Günün birinde ben buraya gelip bu piyasanın işi bitti diye yazdığımda biriktirmene devam etmezsen hatrım kalır. Sonra bakarsın öncesine benziyor mu?

Bak ben sana bir anımı anlatayım. Bende böyle senin gibi çok bilen bir Müdür vardı. 2000 yıllar önceki 20 yıla bakıp VESTL-TÜPRŞ-MGROS şirketin portföyünü bunlara yatırdı. O koltukta 6. ayı göremedi.

Ben alışkınım senin gibi abilere sıkıntı yapma. Egonu biraz olsun törpüle bu iş bu kadar ego kaldırmaz.
    Adamı boş yere yemişiniz vadeye ihtiyacı varmıs;)
    Sepet yapmak mantıklı sepet yapın.

Nakti cok olan ya da eskiden almıs olana koymaz her durumu cevirebilir.
    Sizin fikriniz ne peki?
    Ytd

Sayfa 454/846 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •