Sayfa 456/555 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Eğleniyormuyuz gençler 🧘

2. 2021-2022 halka arzların ve aracı kurum sektörünün yılı olacak.

GYG Giderleri çok eleştirildi ancak bu iş prestij işi, adından söz ettirerek tanınırlığını arttırarak olası halka arzlarda ön plana geçmek oldukça olası. Kısaca, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Fiyat hareketlerine ve takasa bakıldığında bilanço günü yaratılan olumsuz algıyla bir hayli KY malının toplandığını görüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Eğleniyormuyuz gençler 🧘
    Aynen hocam, nihayet

4. Vallahi hem bilancoyu çok yaklaşık doğru tahmin ettim hem de özellikle panik olmasın diye ısrarla kötü bilanço olmadığını büyüyen şirketin elbette masraf yaptığını yazdım.

Artik kim ne okudu ne anladı benden çıkmıştır, iyi niyetle yazdık inşallah faydalanan olmuştur.
     Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    2021-2022 halka arzların ve aracı kurum sektörünün yılı olacak.

GYG Giderleri çok eleştirildi ancak bu iş prestij işi, adından söz ettirerek tanınırlığını arttırarak olası halka arzlarda ön plana geçmek oldukça olası. Kısaca, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Fiyat hareketlerine ve takasa bakıldığında bilanço günü yaratılan olumsuz algıyla bir hayli KY malının toplandığını görüyorum.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bitcoin vb cripto sanal paralarda hesap sayısı 3.5 milyon muş borsa İstanbul'da 2 milyon oldu gündemden düşmedi
    İlerde bu sene olmazsa ilerki yıllarda aracı kurumlar kayıtsız kalamaz ,çok az zamanda 3.5 milyon müşteri enteresan

6. Btc Türk Sikayet varda 5500 şikayet var ,okudum baya sıkıntı var ama talepde çığ gibi bu işlere ,bitcoin yalan olursa baya bir müşteri kitlesi hazır var alıp satmaya alışmış.

yol haritası benzer

Sayfa 456/555 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •