Sayfa 456/1009 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    ODEA dun 92 gun 19.15%

Syg,
    Evet dudu. Aynı oranı bana da verdiler. Dün şubenin önünden geçerken içeri girip sordum. Demek her şehirde aynı oranı telaffuz ediyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Evet dudu. Aynı oranı bana da verdiler. Dün şubenin önünden geçerken içeri girip sordum. Demek her şehirde aynı oranı telaffuz ediyorlar.
    Sn Tbey siz en fazla kaç gün düşünüyosunuz

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yeni acilan hesaplara mi acaba??

Bugun bana bunu oneren olmadi cunku...

Syg,
    MT başta 18 dedi. sonra parayı bağlarken 18,5 yapmışlar dedi. öğlen 14:00 gibi. yeni para benimki. premier.

4.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Sn Tbey siz en fazla kaç gün düşünüyosunuz
    Ben üç ay ile altı ay arasında düşünüyorum. Önümüz yaz. Ben yazın oran falan artacağını düşünmüyorum. Ama yine de belli olmaz. Stopaj eski haline dönerse yükselirse üç ya da altı ay. Ama stopaj indirimi uzarsa 45 gün olarak düşünürüm.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yeni acilan hesaplara mi acaba??

Bugun bana bunu oneren olmadi cunku...

Syg,
    Baktılar kuş kafeste. Niye versinler ki? Samimi söylüyorum. Beni iki gün önce müdür aradı buyrun gelin bir çayımı için diye davet etti. Sonra da elemanı aradı. Biraz dişini göster dudu

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Ben üç ay ile altı ay arasında düşünüyorum. Önümüz yaz. Ben yazın oran falan artacağını düşünmüyorum. Ama yine de belli olmaz. Stopaj eski haline dönerse yükselirse üç ya da altı ay. Ama stopaj indirimi uzarsa 45 gün olarak düşünürüm.
    Hakikaten bu kadar kafamızın karıştığı bir dönem görmedim. Al şuan dolar 8.10

7.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Hakikaten bu kadar kafamızın karıştığı bir dönem görmedim. Al şuan dolar 8.10
    Bu hafta sonuda kura bakmaktan uyku yok bize

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu hafta sonuda kura bakmaktan uyku yok bize
    Sn Bahri kur çıktıkça uzuna pek elimiz gitmiyor. Önümüzü göremiyoruz kısa bağlasak bişeyleri kaçırıyoruz mu diye düşünüyoruz. Sonuç düşün düşün..........

Sayfa 456/1009 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •