Sayfa 457/1003 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bir Kaç güne kadar 55 milyar usd geliyormuş..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kim verecekmiş bellimiymiş
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kim verecekmiş bellimiymiş
    Bu paranın 20 milyarı Suudi’lerden, 15 milyarı Katar’dan, 10 milyarı Birleşik Arap Emirliğinden (Dubai), 10 milyarı da Rusya’dan geliyormuş.

Gülmekten yarılmayın diye link bırakmıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu paranın 20 milyarı Suudi’lerden, 15 milyarı Katar’dan, 10 milyarı Birleşik Arap Emirliğinden (Dubai), 10 milyarı da Rusya’dan geliyormuş.

Savaş nedeni ile Rusya nın varlıkları dondurulmadı mı? Nasıl gönderecekmiş 10 milyar doları?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku

Dün ''Dolarda yükseliş kaçınılmaz '' sayfasında şaşkınlığımı şöyle ifade etmiştim.

https://www.youtube.com/watch?v=xOOr6PCe1lo

https://www.youtube.com/watch?v=RKB4PNRDuj8

Bir kaç gün geçsin görürüz. Haberin ne olup olmadığını.Günler saylı günler.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Savaş nedeni ile Rusya nın varlıkları dondurulmadı mı? Nasıl gönderecekmiş 10 milyar doları?
    Diğerleri tamam, Rusya işi muallak yani.

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    sosyal medyada çok yankı uyandıran bir kadın cinayetinin arka planını okudum, bir sahil şehrinde geçiyor olay- 27 yaşındaki uzatmalı öğrenci kız ile bir cafe sahibi evli erkek bir süredir ilişki yaşamaktadır, adam kızın kirasını ödemekte, cebine harçlık koymaktadır falan ama neticede küçük esnaf niteliğinde bir gelir düzeyine sahiptir, ve Corona başlayınca dükkan kapanmıştır ve maddi zorluğa düşmüştür.. kıza der ki, şu sıralar sana para vermem mümkün değil, olsa dükkan senin.. ve sonra kabus başlar, kız sürekli mesaj atmaya ve karısına her şeyi anlatmakla tehdit etmeye başlar, mahkeme dosyasını biraz okuyunca bu tacizin boyutu anlaşılmakta, her gün ama her gün 20 ila 50 mesaj.. zaten dükkanını kapatmış maddi zorlukla boğuşan adam, karısının bu ilişkiyi öğrenmesi ve yuvasının yıkılması korkusuyla, bir yılın sonunda kızı bir bağ evine çağırır, orda öldürür, sonra cesedini yakmaya çalışır, delili ortadan kaldırma maksadıyla.. beceremez, bir hafta içinde yakalanır ve itiraf eder cinayeti

bundan sonrası ibretlik, muazzam bir sosyal medya kampanyası- yakılarak öldürülen kadından başlayarak, erkek soyunun lanetlenmesine varan bildik retorik.. mahkeme ağırlaştırılmış müebbete mahkum eder önce, sonra haksız tahrik ve cesedi yakmasının canavarca hisle değil de delil gizleme maksadına matuf olmasından indirim yapar, 23 yıla mahkum eder.. sosyal medya kampanyası bu noktadan itibaren çığrından çıkar, nasıl indirim yapılabilmiştir- adalet bakanından bay kemale kadar bu karara muhalefet eden kimse kalmaz memlekette, mahkeme heyeti linç edilir..

kaynak sevan nişanyan- 15.dk itibaren

https://www.youtube.com/watch?v=AZGGd4gsSPo&t=3075s
    Ulan utanmasan, kız gariban adamı yakmış diyeceksin. Yahu nasıl bir ruh hali, nasıl bir karakter var sende. Hemen her konuda böyle bir tavır takınıyorsun. İnadına yapsan bu kadar olur.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Salı sabahı işbaşı
    Yarın da buralarda oyalanırız
    Salı sabah rize havalimanindan İstanbula işbaşı yaparız.
    Aslında bugün dönecek idim.
    Fakat uçaklar full dolu olunca olmadı.

Memleket hatırası olarak
    Bunu da koyalım buraya

https://twitter.com/yemekci53/status...cF8Zo9_gQ&s=19

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 457/1003 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •