Sayfa 458/612 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4896 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    İstemeyenler bugün ceza alanlar olabilir. Aksine aklım ermez zaten. Halk gyo yönetimi bu şirketin hisse değerine 1 lira fiyat biçiyorsa sadece yazık derim. Uzun yıllardır sürünüyor resmen hisse.
    Tahminimce burada blok satış gibi bir şey yapacaklar ve bu yüzden hissenin fiyatının yükselmesi özellikle istenmiyor. Devlet istemiyor. Tamamen kişisel öngörüm yanlış da olabilir.

2. 28milyon lot takastan çekilmiştir.

3. O mallar 2 sene satılamayacaksa rokete bağlar mı ki?Karın ağrısı o mallardı belki de...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Karanlıkta biri 3m lot malı tek tuş kaldırdı maşallah...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Karanlıkta biri 3m lot malı tek tuş kaldırdı maşallah...

Açığa satış var QNB de o kadar mal yok.

6. Açığa satış değil üstadım. Burada benim gibi sıradan insanların bile kredili malı var. Kağıt taşımaktan korkar olduk yahu. Bu nasıl bir düzen anlamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Açığa satış değil üstadım. Burada benim gibi sıradan insanların bile kredili malı var. Kağıt taşımaktan korkar olduk yahu. Bu nasıl bir düzen anlamadım.
    sizce el konulan hisseleri teminat göstermişmidir?

8. Korkanların malını silip süpürdüler , eşleşmeyi 1.14. Gösterip son sn 3m alış girip sildi süpürdü, umarım 1.20 üstü atar rahatlatır hisseyi...

Sayfa 458/612 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •