Sayfa 459/759 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Bu yanlış hayırlı olacak inş..bizimki dibi işaeetledi sanki

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Düzeltme geçin diye şirkete ısrar ettim, kırmadılar beni sağolsunlar 😀

Şirketin TL kredilerinde bir değisiklik yoktu, hedge yoktu, döviz pozisyonunda bir değişiklik anlamsızdı.

Kredili döviz borçları azalmıstı ama kur yükseldi diye bu borçların TL karşılıkları arttı.
    Teşekkürler kazankazan neredeyse abdestimizden şüphe ettireceklerdi.Bildiğimiz öğrendiğimiz bütün temel analizlerin karşılığı bu olmamalı diye kendimi yiyordum.Önümüzdeki hafta için umutlarımız tazelendi en azından.

3. ARKADAŞLAR BİRİ BANA NE OLUYOR ANLATABİLİR Mİ
    YENİ BAKTIM BU DÜZELTME HİSSE İÇİN OLUMLU OLUR MU YADA GELECEK 4.NCÜ ÇEYREK BİLANÇOYU OLUMLU BEKLENTİ YAPAR MI?
    İŞE VAKIF ARKADAŞLAR AYDINLATIRSA MEMNUN OLURUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Biraz daha toplasınlar sonra düzeltirler

Sayın Cumba kuka nın dediği gibi böyle bir yanlışlığın telafisi olmayabilirdi. bende az kalsın az bir zararla satacaktım sadece çok yüksek faliyet karı hatrına tuttum.

Gerçi şuan itibariyle satanların bir kaybı yok gibi. döviz pozisyonunu beğenmeyip satanlar şuanda daha ucuza alabilme şansına sahipler fiyat daha da düştü sonuçta.
    Ytd
    Aynen oyle,bir bilanco hazirlamayi bilmeyen finanscilari neden orada tutarlar,tek sebebi var bilincli yapilmasi,mali toplamak,evet fiyat asagi geldide kim aldi,sen benmi,milletin malini al,sonrada sehven de,onumuzdeki hafta 200 bin lot alsan fiyat kac olur gor bakalim,gercekten hala yanlislik var dip norlarda,komedi yatirim olmali bence adi,1,40 uzeri olusan her fiyatta vericem tüm mallarimi kan emiciler,yaziklar olsun,
    Normalde faiz oranlarinida yazmalari lazim onu bile es geciyorlar,
    Eee turkiye burasi,zengin daha zengin olur,hesapta sermaye tabana yayilsin,
    Şirketler halka acilsin,
    Tum gelen bilancolara ragmen,6 ay onceki fiyatinda duruyor hala,
    6ayda faizden bile %10/12 para kazanirdik,
    Boylelikle ky kalmiyor zaten piyasada sonra birbirlerini duduklerler

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. arkadaslar biloncoda yapilan hata tam olarak nedir anlayan arkadaslar biraz detayli anlatabilirmi

Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Aynen oyle,bir bilanco hazirlamayi bilmeyen finanscilari neden orada tutarlar,tek sebebi var bilincli yapilmasi,mali toplamak,evet fiyat asagi geldide kim aldi,sen benmi,milletin malini al,sonrada sehven de,onumuzdeki hafta 200 bin lot alsan fiyat kac olur gor bakalim,gercekten hala yanlislik var dip norlarda,komedi yatirim olmali bence adi,1,40 uzeri olusan her fiyatta vericem tüm mallarimi kan emiciler,yaziklar olsun,
    Normalde faiz oranlarinida yazmalari lazim onu bile es geciyorlar,
    Eee turkiye burasi,zengin daha zengin olur,hesapta sermaye tabana yayilsin,
    Şirketler halka acilsin,
    Tum gelen bilancolara ragmen,6 ay onceki fiyatinda duruyor hala,
    6ayda faizden bile %10/12 para kazanirdik,
    Boylelikle ky kalmiyor zaten piyasada sonra birbirlerini duduklerler

Nasıl silah çıktı mertlik bozuldu ise,borsa çıktı,dürüstlük ortadan kalktı,,yatırımcıyı yanıltmak için şimdi her türlü numaralara başvuruyorlar.
    Neden mi?
    Bilanço dönemi eylül sonu sona erdi,,,şirket ne zaman bilanço hazırladı,,40 gün sonra,,40 günde doğru bir bilanço yapamayan şirkette ben kasıt ararım,,,sanki koç holding mübarek.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Guven kalmayinca boyle,
    Yarim gunde 5/6bin tl hacimde kalirsin bay bilici

8. [QUOTE=cumba kuka;2837461]Guven kalmayinca boyle,
    Yarim gunde 5/6bin tl hacimde kalirsin bay bilici

Cumadan iyi gelen Bilançolar içinde beş altı tanesi ne güzel reaksiyon verdi, tavan yapan da var bariz yükselen de.Bizimkisi tam bir nankör.Her bilanço dönemini heba ederek bizi de yanılttı.Herhangi bir beklentisi kaldı mı? Yok. Ytd.

Sayfa 459/759 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •