Sayfa 459/504 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. primi smart ve ardyz yaptı. düzeltmeyi biz yaptık

2.  Alıntı Originally Posted by orka Yazıyı Oku
    primi smart ve ardyz yaptı. düzeltmeyi biz yaptık
    Beni bekliyordur iki günlüğüne Karel e gitmiştim bugün geri dönme şansı verdi bana cazip bir marjla, yarın kaldığımız yerden devam ederiz inşallah.

3. kaderimiz artık smart a endeksli. o çıkarsa çıkarız, o düşerse düşeriz. ytd.

4. PAPİL bugün üç adet yeni iş ilişkisi açıklamış, kfein ve tüm iştiraklerinin güzel iş ilişkilerinin devamını diliyorum.

1. 2020 yılı son çeyreğinde kullanıcı testleri tamamlanan
    selfi-biyometrisi mobil platformumuz See&Sign (https://seeandsign.com/tr ) mobil altyapı
    yazılımı destekli "See&Sign Biyometrik Kişi Takip Sistemi"ne ait toplamda
    8.745.000-TL +KDV tutarlı yurtiçi yerleşik özel bir firmaya verilen teklifimize istinaden 3.250.000-TL tutarlı avansın
    banka hesaplarımıza ulaşması ile sipariş onaylanmıştır. Siparişe konu
    teslimatların yılsonuna kadar tamamlanması öngörülmektedir.
    2. 2020 yılı ikinci yarısında
    geliştirilen Biyobarkod (https://research.papilon.com.tr/urun/biyobarkod/
    ) altyapı yazılımı destekli "Biyometrik Sağlıklı Cihaz Takip Sistemi"ne ait
    toplamda 7.084.000-TL +KDV tutarlı yurtiçi yerleşik özel bir firmaya verilen teklifimize istinaden 2.000.000-TL tutarlı
    avansın banka hesaplarımıza ulaşması ile sipariş onaylanmıştır. Siparişe konu teslimatların
    yılsonuna kadar tamamlanması öngörülmektedir.
    3. 2020 yılı ilk çeyreğinde yurtdışı (Fildişi Sahili Cumhuriyeti) iş geliştirme faaliyetleri kapsamında Otomatik Balistik Tespit
    Sistemi'ne (https://papilon.com.tr/tr/balistik/
    ) ait toplamda 185.000-EUR tutarlı teklifimize istinaden 92.500-EUR tutarlı avansın
    banka hesaplarımıza ulaşması ile sipariş onaylanmıştır. Siparişe konu teslimatların
    2021 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması öngörülmektedir. Söz konusu satış ilgili ülkeye yapılan ilk ticari işlemdir.

5.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Kafein den vazgeçemedim valla. Bağımlılık yaratıyor derler ya kafein gerçekten öyle bağımlılık. Şu anki duyguyu bu kağıtta en az 4-5 defa yaşadım. Her seferinde geri geldi. Ama ben vaz geçemedim. Önündeki potansiyeli düşündüğümde hareket etmeli diyorum. Sonra 4-5 defa uğradığım hayal kırıklığını düşünüyorum. Sonra tekrar hareketi gördüğümde heyecanlanıyorum. Teknik zamanlamadan da bu seferki durumun farklı olduğunu düşünüyorum. Hem kendisi, hem de iştirakleri ile ilgili olarak önümüzdeki dönemde güzel kap haberleri gelebileceğini umut ediyorum. Özellikle Papil tarafında gelebilecek sipariş haberleri, her ikisinin de fitilini ateşlemesini hayal ediyorum.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir tükenmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir
    Defalarca kafein deki yükselişin Papil tarafından gelecek yeni siparişlerle olacağını dile getirmiştim. Papil de siparişler gelmeye başladı. Şimdi her ikisi için de güzel günlerin yaklaştığını düşünmekteyim.

Not: yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

6. Bu da kfein'den:
    Şirketimiz üçüncü taraf bir banka ile 03.12.2020 - 02.12.2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere "KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) Projesi için Yazılım Tedariği Hizmeti" konulu sözleşme imzalamıştır. Sözleşme hizmet tutarı 4.411.940 TL olup; 3 yıllık lisans, eğitim ve bakım destek hizmetlerini kapsamaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Bu da kfein'den:
    Şirketimiz üçüncü taraf bir banka ile 03.12.2020 - 02.12.2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere "KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) Projesi için Yazılım Tedariği Hizmeti" konulu sözleşme imzalamıştır. Sözleşme hizmet tutarı 4.411.940 TL olup; 3 yıllık lisans, eğitim ve bakım destek hizmetlerini kapsamaktadır.
    İki şirket aldık o haberler ile düştü buda şimdi soru işareti bende

8. 3 aralıktan geçerli olan anlaşma haberi 25inde niye verilir herşeyin alengir

Sayfa 459/504 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •