Sayfa 459/1001 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu da gidicii

artık daha fazla faiz indiremeyiz demeye getiriyor..bittin olm sen
    Sanmam daha ne indirsin yapacağını yaptı kolay kolay başına bir iş gelmez .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*albayrak: Güçlü faiz indirimi kararlarına şahit oluyoruz bu güveni olumlu etkiliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*uysal: Kamu bankaları kredide ilk etapta diğer bankalara göre bir miktar pozitif ayrıştı

*uysal: özel bankalar da yavaş yavaş kredilerde rekabetçi oluyor, şimdi bir miktar daha rekabetçi olduklarını söyleyebilirim

*albayrak: Kamu bankaları istihdam odaklı 4 yeni ürünü hizmete alacak

*albayrak: Kamu bankaları kurumsal ticari krediler için 1 kasım itibarıyla reyting oranlarına göre yüzde 11-13,5 aralığında kurumsal kredi faiz politikası uygulayacak

Ziraat Bankası,Halkbank,Vakıfbank: Seçilmiş emek yoğun imalat sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren, en az 10 çalışanı olan ve 3 ay içinde en az 5 kişi ilave istihdam artışını taahhüt eden müşteriler yararlanabilecek, istihdam artışının kredi vadesi boyunca korunması gerekecek

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *albayrak: Güçlü faiz indirimi kararlarına şahit oluyoruz bu güveni olumlu etkiliyor
    burası çokomelli diyormu
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 459/1001 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •