Sayfa 459/1009 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Tamda bunu Atatürkçü biri yapar ya k.k. ya bu adama haddini bildirecek yada opulmeye devam edeceğiz. Sonuna kadar arkasındayım yazımın.
    Galiba size Atatürkçü oldugumu ispatlamaya çalışıyorum gibi olmuş oldu yazılarım ama zaten yazılarımin her biri anlayana zaten Atatürkçü olduğumun ispatıdır. Benden şimdilik bu kadar kolay gele herkese. Ters bir cevap yazilmazsa cevap yazma hakkım bende saklı kalır.
    Bu başlık altında aktroll olup Atatürkçü taklidi yapan çok tip var mirim. Ben de takıştım birkaç hafta önce sonra baktım bunların laftan anlayacağı yok, bastım engeli geçtim. Sen de öyle yap. Bir tanesinin ağzı hele çok bozuk hiç okuyup sinir bozmaya değmez. Bırak kendi kendine takılsın.

Bu debt clock da en sağdaki kolonda en aşağılarda alttan üçüncü ve dördüncü bölgede sanal altın gümüşün gerçeğine oranı yazıyor.Altında bir kilo reel altına karşı 122 kilo sanal altın gümüşte de bir kilo gerçek gümüşe karşı 322 kilo sanal gümüş var.Bu sanal kısım var oldukça adamlar baskıya devam ederler.Oranlar altında bire 200 olur gümüşte bire 400 olur onlar için sıkıntı olmaz.

Ya olay basit bu seçimde oy verilecek, kk mi reis mi.Kimi istiyorsan ona oy atacaksın.Halinden memnun olan reise atar az bişi işler düzelir diyen kk ya .Bunu çok da abartmamak lazım.KK ya kıl kapan reise oy atsın ya da hiç oy kullanmasın.Yok hdp yok seccade şu bu gerek yok ki bunlara,kimse salak değil herkes herşeyi görüyor.Neymiş kk hdp ile anlaşacakmış ,e reis fırsat bulsa anlaşmaz mı,cevap evet deniyor,e o zaman bu faktörü denklemden çıkarıyoruz demektir.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu debt clock da en sağdaki kolonda en aşağılarda alttan üçüncü ve dördüncü bölgede sanal altın gümüşün gerçeğine oranı yazıyor.Altında bir kilo reel altına karşı 122 kilo sanal altın gümüşte de bir kilo gerçek gümüşe karşı 322 kilo sanal gümüş var.Bu sanal kısım var oldukça adamlar baskıya devam ederler.Oranlar altında bire 200 olur gümüşte bire 400 olur onlar için sıkıntı olmaz.
    altının bu kadar geride kalma sebeblerinden biride son yıllarda artarak devam eden sanal altın satışıdır
    yarın millet verin altınlarımnızı dese dünya savaşı çıkar
    fiziki altın alıp kasaya koyulmadığı sürece sanalın baskısı sürecektir
    geneldede fiziki altına savaş ve kargaşa zamanlarında talep artar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Zaten gidişat o yönde ayhan başkan.Bunlar 3. dünya savaşını çıkaracaklar.Devletler ondan haldır haldır altın depoluyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Geçen seneydi sanırım bir ara Avrupa'da Basel kriterleri gereği bankalar sattıkları sanal altının mutlaka karşılığını bulunduracak diye bir zorunluluk getirilecekti, sonra ne oldu hatırlamıyorum. Bu olsaydı şu anki fiyatlar komik kalırdı altında. Bence de sanal kısım her şeyi bozuyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı da, KKM faizlerinin serbest bırakılmasının etkisiyle geçen hafta 2,8 milyar dolar daha azalarak 183,7 milyar dolara geriledi.

Yerleşiklerin döviz mevduatında geçen hafta pariteden arındırılmış düşüş 3,1 milyar dolar oldu. Bu düşüşün 802 milyon doları gerçek kişilerden, 2,3 milyar doları şirketlerden kaynaklandı.

Kur korumalı mevduat (KKM) hacmi geçen hafta 28,2 milyar TL’lik artışla 1 trilyon 701 milyar TL’ye yükseldi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 459/1009 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •