Sayfa 46/86 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 361 - 368 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. sn master 16 kredi kartını arkalı önlü istediler ben gönderemem dedim.....skrill ile transfer yap dediler....skrile sanal kredi kartını tanımladık....sanal kredi kartına 100 euro çekecek kadar para yatırdık.....ama skrile para transfer edemedik sanal kredi kartından ne yapmam lazım.....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 kredi kartını arkalı önlü istediler ben gönderemem dedim.....skrill ile transfer yap dediler....skrile sanal kredi kartını tanımladık....sanal kredi kartına 100 euro çekecek kadar para yatırdık.....ama skrile para transfer edemedik sanal kredi kartından ne yapmam lazım.....
    Kartı onaylattınmı öncelikle. Ufak bir miktar para çekiyorlar onaylatmak için.

3. benim için 1 euro yazdım..

4. onaylanması 1 gün mü sürüyor...sanal kartı tanımladık sıkıntı ondan olmaz değil mi...

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    onaylanması 1 gün mü sürüyor...sanal kartı tanımladık sıkıntı ondan olmaz değil mi...
    Hayır bir gün sürmez. Kredi kartını girersin daha sonra internet bankacılığına gir. Kredi kartının içinde dönem içi işlemlerde veya onay bekleyen işlemler altında çekilen ufak miktar tutarı göreceksin. O tutarı girmen gerekli işte.

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Hayır bir gün sürmez. Kredi kartını girersin daha sonra internet bankacılığına gir. Kredi kartının içinde dönem içi işlemlerde veya onay bekleyen işlemler altında çekilen ufak miktar tutarı göreceksin. O tutarı girmen gerekli işte.
    1 euro gitmiş sanal karttan....ne yapacağım...

7. bekleyen provizyonda görülüyor 1 euro

8. otomatik çekecek sanırım

Sayfa 46/86 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •