Sayfa 46/390 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 3119 madde; 361 - 368 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Kredili işlem yasağı var bu olumlu değil mi ? Bence sabah bir korku verir sonra toparlar gibi. Umarım öyle olur.
    Olumsuz hocam, bu tip önlemlerin alındığı hisselerin daha adam olduğunu maalesef görmedim. 4 tane hissede tek emirinden tut bürüt takasına her şeyi yaşadım. İflah olanı görmedim. İnşallah bununki farklı olur.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Olumsuz hocam, bu tip önlemlerin alındığı hisselerin daha adam olduğunu maalesef görmedim. 4 tane hissede tek emirinden tut bürüt takasına her şeyi yaşadım. İflah olanı görmedim. İnşallah bununki farklı olur.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Brüt tehlikeli de sanki kredili işlem yasağı iyi. Nakiti olmayan hisse alamaz. Böylelikle al sat az olur daha hızlı yukarı gider sanki

3. Şu bank of hiç sevmiyorum.

4. Eskiler bilir, yine yapmıştı.. Yarından itibaren kredili işlemleri tekrar yaşayıp göreceğiz. Ama bunu özellikle yaptıklarını düşünüyorum. Tahtacı ve patronunun var bir planı...Hadi hayırlısı...

Birde daha önce konuşmuştuk forumda satanlar algı olmaması için ben sattım vs gibi cümleler kullanmayacaktı. Please...

5. Bedelsiz furyası ile bizimle birlikte hareket eden bir hisse var. 3 gündür tavan . Kendisinde de aynı şekilde ceza var. Ama tınlamıyor.

6. Direnç te dinlemiyor. Kanalda dinlemiyor .
    Dolaşım daki lot sayısı da aynı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,831
    Bozmayın morallari Konya vbts ise egeen var 1 ay yani 3 Şubata kadar Egeende oyalanırsınız vbts bitince de filmin son sahnesini çekersiniz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Agabey Yazıyı Oku
    Şu bank of hiç sevmiyorum.
    Ah Konya ahhhh

Sayfa 46/390 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •