Sayfa 46/160 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 361 - 368 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sn. Esozcan.
    teşekkür ederim... ancak sabah pala ile değiş tokuş yaptık..

dün olası seçim sonucu satın alındı... şimdi de olası seçim sonrası satılıyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    teşekkür ederim... ancak sabah pala ile değiş tokuş yaptık..

dün olası seçim sonucu satın alındı... şimdi de olası seçim sonrası satılıyor..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47#post6407547

aselsan 06.05.2023 gün ve 3574 mesajım indikatörlerden çok taramalara dayalı bir yorumdu.. 4750 yerine kahve 4967 gördü..
    arka arkaya gelen yaklaşık 7 kırmızı bara rağmen tarama kolonlarının olumlu verilerle dolu olması geçen haftayı yeşil bar ile geçirmemize neden oldu.. şimdi belirsizlikler ve ekonomik durum ön plana çıkarılarak yeni dip olasılığı artabilir.. günlükte şimdilik 4500 seviyesinde durabildik ancak günlükteki 4447 haftalıktaki 4463 seviyelerinin bir birine yakın olması ÇOK DİKKAT çekici..adam olacak çocuk 4660.31 ve üzeri..

son olarak, her düşüşün bir çıkışı var diyelim..

kazancınız bol ve daim olsun..

Son düzenleme : esozcan; 15-05-2023 saat: 20:01.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

11 indikatör aynı anda üzerime saldırıyor.. ulan teker teker gelsenize.. ( 4.30 altında sopa yer..üstünde kımse dokunmaz.)

malsız çulsuzum ama, güzel görüntü..

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    11 indikatör aynı anda üzerime saldırıyor.. ulan teker teker gelsenize.. ( 4.30 altında sopa yer..üstünde kımse dokunmaz.)

malsız çulsuzum ama, güzel görüntü..

Teşekkür ederiz emeğinize sağlık. Ben açıkçası 4.40 dan fondaki parayida soktum. Tabi gecen hafta almıştım. Ges haberi gelmiş, detayına bakmadım ama inşallah eski fabrika binası değildir. Yeni bina için ise yakında yeni arsa haberi gelebilir.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Ben açıkçası 4.40 dan fondaki parayida soktum.
    hayırlı ve bereketli olsun..

inidkatörlerin yağmur gibi yağması, mutlaka yağmur yağacağı anlamına gelmemeli.. sadece bulutlar güneşi kapadı.. daha rüzgarı var gök gürültüsü var yıldırımı var.. yine de şemsiye almanız iyi olmuş.. meteorolojiye göre saat 4.69 - 4.73 sonrası yağmur beklentisi mevcut.. iyi çalışmalar..

dükkan kapanalı yaklaşık 4 saat olmuş.. ziyaretçi kardeşlerimiz halen dükkanı kapamamıs..

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    dükkan kapanalı yaklaşık 4 saat olmuş.. ziyaretçi kardeşlerimiz halen dükkanı kapamamıs..

"Yeni haber gelmişş, bizede bi çorba çıkarmı" cılardır

Sayfa 46/160 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •