Sayfa 46/193 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 361 - 368 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Noldu galip birin altına inemiyorsun. Korktun mu koçum? ?

2. Operasyon cocuguuuu galip...

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 500 bin alış, 500 bin satış tahtayı kitledi...
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

4. Bakalim dipten alis yazdim verirse ne ala.

5.  Alıntı Originally Posted by mus_yurt Yazıyı Oku
    Bakalim dipten alis yazdim verirse ne ala.
    Bence alım yapmamak lazım. zira şuan nefes aldırmıyor..Sanırım seans sonunda düşükten kapar yarında devam eder o nedenle alacak olanlar beklesinler bence..genelde de satış dalgası var şuan ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bence alım yapmamak lazım. zira şuan nefes aldırmıyor..Sanırım seans sonunda düşükten kapar yarında devam eder o nedenle alacak olanlar beklesinler bence..genelde de satış dalgası var şuan ytd
    Vermedi zaten🤔

7.  Alıntı Originally Posted by mus_yurt Yazıyı Oku
    Vermedi zaten🤔
    Bende denemek icin alış yazdim. Saniyesinde gerçekleşti emir. Mal toplamayla alakasi yok yani. Klasik galip kazığı soktu gitti. Bu spk bu hareketlere sessiz kaldığı surece daha çok can yakar bu şeref yoksunu.

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün mepet,kardemir,bantas ve avgyo dan 3 işlem gününde aldığımı bugün geri verdiğim gibi 1.600 tl gibi de içeri girdim.EKGYO yu, KAREL vs hisselerimi saymıyorum bile..En büyük vurgunu da galipten yedim. Allahtan bir kısmını dün satmıştım yoksa zarar 5.000 i geçecekti. Bu şerefli ile uğraşılmaz onu birkez daha anladım. Birde bedava peynir anca kapanda olur derler.. Tavan yapar deyip atlamamak lazımmış özellikle şereflinin hisselerine..ytd

Sayfa 46/193 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •