Sayfa 46/534 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. KRDMD HAFTALIK

KRDMD HAFTALIK YAKIN ÇEKİM

graciğe biraz daha çalıştım 6.90 dan geri çektim hedefi.

Şimdi burada sistem böümünde trend başından bu yana sistemsel bir trend de var.Yarını da sağlam atlatırsa 3 haftayı trend üzerinde kapamış olacak krdmd.

Gerek günlük gerek haftalık gerek aylık periyotlarla baktığımda bu senaeyonun ve hedefin geçerli olabilmesi için bugünkü dibin altına inmemek gerekiyor.İnerse öncelikle 4.21 sonrasında 4.12 destekleri var önünde.Umuyorum bu olmadan yükselişe geçeriz.Bu kanaatin oluşma sebebi akşama kadar gözümü kırpmadan izlediğim tahtada BENCE sürekli mal aldılar birileri.Pastada satmış da görülse ben tahtaya inanıyorum.Hayırlısı bakalım.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Vob 15. Dün bahsettiğim destekten döndü şimdilik. Takibim bu şekilde

Bu işini gördü. Yeni muhtemel ile

3. USDTRY UZAK

USDTRY YAKIN

Dün gece grafiği hazırlarken 2001 kriz üst seviyesine çizmiştim beyaz yatay çizgiyi.Yanlış yapmışım gece gece.Şimdi daha düzenli yapmaya çalıştım.Ok il gösterilen yerler kriz yılları 2001 ve 2008.Grafiğin son bölümünde ise 2016 ve 2018 de oyun alanı dışına taşan fiyat hareketleri var.Yakın planda mor ile gösterdiğim gibi bana göre doların yükselişi kısa vadede bu akşam son buldu.Yarından itibaren inş dolarda rahatlama görülecek diye umuyorum.Dolar fiyat hareketi olarak kolay kolay çok fazla geri çekilmez ama KOÇ ağabeyin hedefi olan 4.51 çok uzak değil inşallah.

4. uykudan önce son TL grafik ve beklentim. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

dolar salmıyor güç topluyor.
    bu papaz canımıza okudu.

6. Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Bence de Türkiye de girmeli BRİCS e. Kendi yerel paralarıyla ticaret yapıyorlar Rusya Çin vs. Türkiye dolara bağımlı yaşamaya ne kadar devam edecek.

8. DOLAR GÜNLÜK YAKIN ÇEKİM

Akşam ikisini de aynı şekilde uzak olanı atmışım.Yakın çekim görüntü bu şekilde bende.Bugünden itibaren bir süre yatay aşağı olmalı artık dolar.

Sayfa 46/534 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •