Sayfa 460/1009 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ABD'de bizim gibi vakti zamanında enlasyonu düşermiyince enflasyon spetinde önemli değişikliğe gitmişti...

şimdi git sıradan bir ABD'liye git sor enflasyon 1.5 muş ne diyorsun ?

hele kiracılara....

veya

demesse şaşarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
    dolara yine çakmışlar......
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Köylümüzü yola getirmeyi amaçlayan (sizi gidi kazıkçılar sizi demeye getiren ) hükümet politikaları tam hız devam ediyor

şimdilik yakın yerlerden bir süre sonra İNŞALLAH daha uzalklardan mesala ma'çinden Kaf dağının arkasındaki masal ülkesinden de ithalat başlarsa hiç şaşırmayalım...

benim köylümü yormayan bu politika super bir şey...

4.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Köylümüzü yola getirmeyi amaçlayan (sizi gidi kazıkçılar sizi demeye getiren ) hükümet politikaları tam hız devam ediyor

şimdilik yakın yerlerden bir süre sonra İNŞALLAH daha uzalklardan mesala ma'çinden Kaf dağının arkasındaki masal ülkesinden de ithalat başlarsa hiç şaşırmayalım...

benim köylümü yormayan bu politika super bir şey...
    amaç ne ya, et ithal etsinler ne uğraşıyorlar. daha ucuza gelir. hatta artık hayvancılık bittiğine göre ithalat süresiz ve sınırsız olsun.nasıl olsa kırsal kesim her türlü oy veriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    dolara yine çakmışlar......
    daha çok çakacaklar. mübarek bir ablam tüyo verdi. reis doları bitirecek.

6. o nasıl bir makas ya vakıfbank 20krş çüş. aferin en sonunda dolar almamı engellediniz. TL var dolar alamıyorum ne yapacam ben bu TL yi,valla daraldım,tatil zehir oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    daha çok çakacaklar. mübarek bir ablam tüyo verdi. reis doları bitirecek.
    kafa bulduğunu düşünüyorum,TL ipsaladan sonra hükmü olmayan bir paradır, konvertibl olması bu gerçeği değiştirmez.orta uzun vadede doların önünü faizle bir noktaya kadar alabilir.onu yaparmı yapmaz. çünkü tam bir faiz düşmanı,inşaatlarının yürümesi lazım.

8. ayran içiyorum, ayran kafa yapmaz uyutur.

Sayfa 460/1009 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •