Onemli Gunler Banner
Sayfa 461/670 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    iyi de katılmadığınız 0.001 neyin nesi?????
    )) ihtiyat payı bırakmış
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Haklısınız .zaten Almanyadaki kalan yerle ilgili satış gündemde.bana kalırsa burası bir yıla kalmaz satılır.Bu arazinin altından bilişim hatları ve ağ iletişim kablolarının geçmesi nedeniyle,bilişim firmaları için burası bulunmaz nimet.Bu bölgenin 2-3 yıl içinde bilişim avdisi olması yüksek bir ihtimaldir.Kalan yerin değerinin de en az 200 milyon avro olduğunu unutmayalaım.240 dönüm arazinin içinde yapı olmayan 30 dönüm üzerinde 5 emsalden 150 bin metrekare inşaat yapılabilirliği var.Yılsonu kar rakamının yeniden değerlendirme ile 1.1-1.2 milyar çıkacağını tahmin ediyorum.YTD.
    Dostum bu osweyi alan Alman şirketle ilgili bilgin var mı?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku

Interxion, dünyanın önde gelen işletmeleri için veri merkezidir. Uluslararası bir firma olup Hollanda merkezli diye okumuştum. Ve sanki yakın zamanda yine Almanya (Hamburg) da bir yer almışlar diye biliyorum bakmam lazım şimdi bakacağım )))
    Son düzenleme : Jean Valjean; 11-06-2020 saat: 00:31.

4.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Interxion, dünyanın önde gelen işletmeleri için veri merkezidir. Uluslararası bir firma olup Hollanda merkezli diye okumuştum. Ve sanki yakın zamanda yine Almaya (Hamgurg) da bir yer almışlar diye biliyorum bakmam lazım şimdi bakacağım )))
    İnterxion da Amerika nın nın en büyük firmasıyla birleşti.son tahlilde bizim yer amerikalılara gitti))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

5. Bundeskartelment te şöyle bir bilgi var : 27 Mayıs 2020
    B1-105 / 20
    InterXion Gayrimenkul XVIII BV, Hoofddorp / NL; Frankfurt / M'de bir iş parkının satın alınması. IntReal International Real Estate tarafından Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH, Hamburg
    Ticari gayrimenkul
    Hamburg

galiba bir yer daha almışlar bunlar

6. Digital Realty, Interxion'u Satın Aldı

San Francisco merkezli GYO, Avrupa'nın ikinci büyük veri merkezi sağlayıcısı oldu.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    Digital Realty, Interxion'u Satın Aldı

San Francisco merkezli GYO, Avrupa'nın ikinci büyük veri merkezi sağlayıcısı oldu.
    Evet hatırladım bizim oswe satın almalarından hemen sonra interxion el değiştirdi.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku

Hollanda merkezli amerikan şirketidir.İşleri veri depolama yani bilişimdir.yıllık 600 milyon dolar kar eden bir firma olup,aynı şehirde 15 binada daha veri depolama işi yapmaktadır.Yani alman firması değil.şirketin alman olup olmaması ya da şirketle ilgili bilgi işinize yarar mı bilmem ama beni hiç ilgilendiremez.parayı verip arsayı aldı mı? aldıııı.iyi para verdimi? verdiiii.eee benim için olayın bu tarafı önemli.kalan yeri de isterse kabzımal alsın isterse nalbur alsın.iyi parayı versin bidaha gözüme görünmesin.duygusal yani ))))))))

Sayfa 461/670 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •