Sayfa 461/785 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Ya bu kurumlar daha 3 ay önce saçma sapan rakamlar açıklayıp rezil olmadılar mı hala öngörü paylaşıyorlar sizin neyinize kar zarar analizi yapmak Tekfen holding bir çiftliktir ne isterse onu açıklar gibi bir paylaşım yapmanız gerekir bide oturup hesap kitap yapıyormuş gibi açıklamalar yapıp üstüne hedef fiyat yükseltmeler falan yeminle uzun zamandır bu kadar gülmedim hedeflere bak biri 300 biri 800 sanki arada 3 5 yüz bin oynuyor 500 milyon TL fark var 😂😂😂

2. Endeks 1.30 artıda. Tekfen Holding ekside. Buraya not düşeyim. Ayın 28'inde gelecek bilanço sızdırdığınız kötü bilanço ise. Size göz yuman da siz de sizin yaptığınız iğrençliklere sessiz kalan da cehenneme gidin, cehennemin dibinde yanın. Gram üzülen şefersizdir.,
    YTD

3. Sayin trendman
    Burada patronlara ve yonetime saydirinca bana sallayan dallamalar vardi , biz bosuna kimseye beddua etmeyiz . Bunlar kadar haysiyetsiz patron yonetici surusu yok , hepsi hirsiz . Patron da buna canak tutan da yardim yataklik eden de hepsinin sadece kendilerinden degil , colugundan cocugundan torunundan ciksin bu haram mal . Bak bu ticaret degil , bu ahlaksizlik bilerek kasten dolandirmadir yoksa borsa burasi kazanmak da var kaybetmek de var , ters durumlar olabilir Ama bu sirket kasten bilerek bizi zarara ugratmaktadir. Nerede pandorayi ovenler nerede cizgiciler hepsi toz oldu !! Gelirler caka satmaya kani bitlenince Bu oc sirketin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    u30 kagıdı tkfen....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    u30 kagıdı tkfen....
    ötekilerin çoğu şov yapıyor....

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin trendman
    Burada patronlara ve yonetime saydirinca bana sallayan dallamalar vardi , biz bosuna kimseye beddua etmeyiz . Bunlar kadar haysiyetsiz patron yonetici surusu yok , hepsi hirsiz . Patron da buna canak tutan da yardim yataklik eden de hepsinin sadece kendilerinden degil , colugundan cocugundan torunundan ciksin bu haram mal . Bak bu ticaret degil , bu ahlaksizlik bilerek kasten dolandirmadir yoksa borsa burasi kazanmak da var kaybetmek de var , ters durumlar olabilir Ama bu sirket kasten bilerek bizi zarara ugratmaktadir. Nerede pandorayi ovenler nerede cizgiciler hepsi toz oldu !! Gelirler caka satmaya kani bitlenince Bu oc sirketin
    Bu şirket “hayatta sızdırmaz”….

“Mümkün değil”…..

Borsa % 1.5 çıkışta iken Tekfen düşüşte

Bravo Pandorra

7.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Bu şirket “hayatta sızdırmazâ€â€¦.

“Mümkün değilâ€â€¦..

Borsa % 1.5 çıkışta iken Tekfen düşüşte

Bravo Pandorra
    Pandoranın ne bok olduğu belli oldu, ne sunuma 2022 ye yönelik fikirlerini belirten yazı, ne de yıllık faaliyet raporuna 2022 hedeflerini koyabildi( halbuki bütün şirketlerde yıllık bütçe yapılır gelirler, giderler, yatırımlar, kär ...vs ona göre kişisel hedefler bölüm hedefleri falan belirlenir, yani bir şirket için en önemli konudur) bunlar onu açıklayamadılar, yani ne çıkarsa bahtına nasıl bir ruh halleri var ise artık. Ayrıca çıkıp bir konuşma yapma olayına da girmedi. Demek ki geçmişte hazır ve kurumsallaşmış yerlerde oynaya oynaya yöneticilik yaptı. Burada düzeltmesi gereken kişi kendisi olduğu için yeterli gelemedi. Çapı yetmedi bir nevi.

8. Tekfende bilanço sızmaz diyecek halimiz yok ama tahta geçenki gibi değil o konuda uyarayım satarım bilanço sonrası alırım diyenler bu sefer çarpılabilir şahsi görüşümdür kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayın çok bilsem 2 yıl tekfende beklemezdim😂

Sayfa 461/785 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •