Sayfa 462/916 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 7328 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. tabi şu da var...

isterse borsa 2023 sonrası 5 kat gitsin hırsız heryerde hırsızdır burda olduğu gibi niyet kötüyse , hırsızlız kanlarına işlememişse hisse gitmez.

bu yüzden vadem 2030 oldu, yani 8 sene beklemeyi göze aldım artık.
    Son düzenleme : lionnes; 29-03-2022 saat: 12:03.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    son 5 senede dolar bazlı sasa 15 kat , hektaş ise 25 kazandırmış

bu ise halka arzdan beri dolar bazlı yerinde sayıyor..

yazıklar olsun !!!
    ULKER 6-7 senede 8 dolardan 1 dolara inmis. Arastirsam acaba buna benzer kac sirket cikacak. Ki, ULKER zamaninda iyi bilinen bir sirketti. (Simdi neden boyle oldu bilmiyorum, cok ucuz kalmis hisse arastirirken karsima cikti.)

Yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bu gidişle 2023 yılında asgari ücret 10 bin olunca , asgari ücretliler bedava fiyatına lotları toplayacaklar kront gibi sürünen hisselerden

tekrar yazayım 2023 yılı minimum asgari ücret beklettim 10 bin lira ... ( bu temmuz ayında bir zam ve de seçim vaadi olarak muhalefetten veya hükümetten bir büyük zam daha )

Ayrrıca 2023 yılında borsaya tarihi büyük bir giriş olmasını bekliyorum bireysel ve kurumsal yatırımcılardan ..

( bu tarihi para girişleri, seçim tarihine doğru başlar diye düşünüyorum, yani seçim tarihi beklenmez tahminini olarak ya 2022 sonu ya da 2023 başı para girişleri başlar diye düşünüyorum )
    bu yıl sonu veya 2023 başı beklediğim büyük ralli borsada erken mi başladı acaba?

xbank endeksinde ve genel endeskte önümüzdeki 3-4 senede dolar bazlı en az 3-4 kat artış bekliyorum ..

bu soktğmn hırsız hissesi ne yapcağı belli olmaz... hırsız çok büyük burdaki..

bu sebeble vadem 8 sene bu soygun hissede
    Son düzenleme : lionnes; 29-03-2022 saat: 16:37.

4. Yani ilk çeyrek karlar gelince bu fiyatlamalarin cok daha komik kaldığı anlaşılacak buyuk bir ralli beklemiyorum bende su an ama temeli saglam olan sirketler kayitsiz kalamayacak bence...
     Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bu yıl sonu veya 2023 başı beklediğim büyük ralli borsada erken mi başladı acaba?

xbank endeksinde ve genel endeskte önümüzdeki 3-4 senede dolar bazlı en az 3-4 kat artış bekliyorum ..

bu soktğmn hırsız hissesi ne yapcağı belli olmaz... hırsız çok büyük burdaki..

bu sebeble vadem 8 sene bu soygun hissede

5. Tabi kront ozelinde ne desek boş ilk iki çeyrk bilancoyu bekliyorum bende...

6.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Tabi kront ozelinde ne desek boş ilk iki çeyrk bilancoyu bekliyorum bende...
    bende 2030 yıllık bilançoyu bekliyorum , o da 2031 yılının şubat mart ayında açıklanır .
    Son düzenleme : lionnes; 29-03-2022 saat: 18:34.

7. Bugün edindiğimiz bilgilere göre ikinci el mobilya satışına odaklanan girişim Kaiyo 36 milyon dolar yatırım aldı. Yatırım turu, Edison Partners tarafından yönetildi. Moderne Ventures, Lerer Hippeau ve Max Ventures da diğer katılımcılar arasında yer aldı.

Türk girişimci Alpay Koraltürk tarafından kurulan girişiminin toplam yatırım miktarı 50 milyon dolara yükseldi. Yeni yatırımın iş süreçlerini geliştirmek için kullanılacağı açıklandı.

https://webrazzi.com/2022/03/29/alpa...ampaign=buffer

adam bidiğimiz esnaf pazarcılığın online halini yapıyor kurduğu şirket 8 yaşında ve 50 milyon dolar yatırım alıyor,...15 yaşında olan Kron yüksek teknoloji şirketi bırakın 50 milyon dolar yatırım almayı şu anki şirketin piyasa değeri 35 milyon dolar ..

tek kelimeyle yazık !!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    bende 2030 yıllık bilançoyu bekliyorum , o da 2031 yılının şubat mart ayında açıklanır .
    neyse 2030 yıllık bilançosuna 7 yıl 10 ay kaldı ...

vademi beklerken A Knife In the Dark dinlerim bende ...

https://www.youtube.com/watch?v=LZ0w...DRKoncerthuset
    Son düzenleme : lionnes; 29-03-2022 saat: 21:07.

Sayfa 462/916 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •