Sayfa 462/1000 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Sermaye kontrolunden kasıt nedır.Ne gibi onlemler alınabilir öngörüsü olan var mıdır

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bu adamdan hiç hazetmiyorum, bu değil miydi şu CB seçimlerinde MHP den bağımsız adayın üzerine yürüyen, meclisin ön kapısında dövmeye kalkan, mafyavari hareketler filan..bu değil miydi o?
    Aynen o dingil.

3. Gazeteci Levent Gültekin e, televizyon programına katılmak için gittiği Bakırköy de saldırdığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/leve...alandi-1822531

Böylesi saldırılarda fail meçhulse kime yarar ona bakmak gerekir, diyen Tuğrul Türkeş, Ben Tuğrul Türkeş olarak yapmayacağıma göre CHP ya da AK Parti'nin yapmayacağına göre maalesef mantık bir yeri gösteriyor diye konuştu.

Türkeş, Barış Pehlivan'a yaptığı açıklamada isim vermeden MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ı kastederek , O zaman derler ki delini zapt et. Kendisinin kontrolünü kaybettiğini anlıyorum dedi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/turk...ptiniz-1820103

4. Geçen aylarda soru sorduktan sonra cevap alamamıştım .

Dolar fonu altın fonu gümüş fonu .

Zararına satıp alırsak mahsup edebiliyor muyuz diye .

Cevap aynı çeyrek içimde olmak üzere mahsup Edebiliyoruz .

Zararda kapanış ise kar ettiğimiz stopaj miktarı iade ediliyor mu o konu muallak biraz .

Bir de fonlar sığ demişler ben ne zaman emir yazsam bende yüklü gelip 3-5 dakikadan çiziyor istediğim rakamı yeter ki satacak miktarı koyun fazla uçmayın piyasa yapıcı her zaman çizer lorlarınızı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gökhan Uskuay
    @guskuay
    ·
    40m
    Likiditasyonun belli süre devam etmesi ile bile ekonomik büyümeye, tüketim ile bekleyişlere zarar verir. O yüzden bu yaşadıklarımızın etkisini kısa sürede toparlar diye piyasada aceleci olmayın.

İyi günler

https://mobile.twitter.com/guskuay/s...06115563630594

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Mobilya sektöründe sünger, cam, MDF gibi ürünlerde hammadde sıkıntısı nedeniyle mobilya fiyatlarının en az % 25 artması bekleniyormuş. Ayrıca tedarik sıkıntısı varmış. Tedarik sıkıntısı devam ederse üretim durabilirmiş.

Günaydın , plastik hammadde mala erişim kısıtlı, bulunan mal ise eski fiyatından döviz bazında %100 den fazla artışlar var. Bizim ülke ekonomisi zaten kötü birde döviz bazlı yükselişler bu sene daha da zor geçer. Yakıtsız araba ne ise rezervsiz merkez bankası o kimi getirirsen getir.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bıst: Bıst-50 endeksinde yer alan paylarda 23/03/2021 tarihli seansta bir gün boyunca geçerli olmak üzere açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralının (up-tick rule) uygulanması kararlaştırılmıştır

bıst: Buna göre açığa satış işlemi yapılabilen paylarda açığa satış işlemi, açığa satışa konu olacak sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen işlem fiyatından daha yüksek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilebilecektir

bıst: Ancak, açığa satışa konu olan sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen fiyatının bir önceki fiyattan daha yüksek olması hâlinde açığa satış işlemi en son gerçekleşen fiyat düzeyinden de yapılabilecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 462/1000 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •