Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Birileri yine dolar satıyor ...Yukarı gitmesin diye yine tombul parmak baskı yapıyor gibi

2. Şu an genel görüntü, 'arkadaş' salağa yatıyor, durumu 'atlatmaya' çalışıyor.

Hiç bir şey olmamış gibi davranmak, ülkede bu aralar temayül şeklinde

Allahım bi küp altın gönder, taşımaya da bi adam gönder...Paramount Hotelden tatil de olur...Amin

Gideyim yürüyüş yapayım...gözlüklerimi de takayım

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Peki sormazlar mı adama...

Madem faiz arttıracaktınız...

Niye trilyon trilyon para bastınız? Parayı borsalar çökmesin, millet açlıktan gebermesin diye basmadılar mı? E faiz artınca ne olacak?

Bunlar ne yaptıklarının farkında değiller.
    Peter Schiff 5 saat önce yeni podcast yayınlamış.

https://www.youtube.com/watch?v=f_iqdjYNohc

16:00 dan itibaren

"...these dot plots are basically where the FOMC members see interest rates in the future. and the last time they plotted these dots they didn't see any rate hikes until 2024 which in on itself is crazy. How the central bankers could sit bank and think that there is not even going to be a rate hike. They were gonna stay at zero all the way until 2024. Any projections made in 2021 about 2024 are worthless anyway. These guys don't what's going to happen next week let alone what's gonna happen three years from now..."

Bunların merkez bankası üyeleri başkanı vs bizimkilerden beter. 3 sene sonra ne olacağını bırak haftaya ne olacak onu bile bilmiyorlar diyor Schiff reyiz.

Peter Schiff daha meseleyi özetlemeden Peter Schiff gibi düşünmeye başladıysam Peter Schiff'e artık ihtiyacım kalmamış demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Birileri yine dolar satıyor ...Yukarı gitmesin diye yine tombul parmak baskı yapıyor gibi
    Ben dahil eski ürün soğanları satıyoruz. bahar geldi. yenilerini yetiştirmek ve turfanda fiyattan sunmak gerek. Ayhan başkan ortalıkta görünmüyor. Sabahtan akşama tarlaya ektim soğan türküsüyle güneşin altında emek veriyordur. Eğer doğal afet olmazsa Ağustos başında yeni soğanları piyasaya çıkarırız. yatırım, ekim- dikim tavsiyesi olamaz.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ben dahil eski ürün soğanları satıyoruz. bahar geldi. yenilerini yetiştirmek ve turfanda fiyattan sunmak gerek. Ayhan başkan ortalıkta görünmüyor. Sabahtan akşama tarlaya ektim soğan türküsüyle güneşin altında emek veriyordur. Eğer doğal afet olmazsa Ağustos başında yeni soğanları piyasaya çıkarırız. yatırım, ekim- dikim tavsiyesi olamaz.
    Üstad eski soğanı satıp nereye park etmek gerek?
    Her şey berbat...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizin stratejinize göre bende sattım...Paralarla bir sıfır araba alayım...Kalanlarla yeni mahsul soğan iişine mi yoksa bataklıktaki prince mi yatıracam onuda zaman gösterir...

7. Aşil kardeşim, ikili zigzag olur mu bu?

8.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Üstad eski soğanı satıp nereye park etmek gerek?
    Her şey berbat...
    Sn.market soul, ben üstad felan değilim. Böyle süslü ünvanları hiç sevmem ve dalga geçildiği sonucunu çıkarırım.

yatırım tavsiyesi verecek kadar bilgim, eğitimim yok. Sadece burada çok eskiden bu yana aile gibi paylaşım yaptığımız '' dostlar '' arasında konuşuyoruz. Ben çok risk sevmem. lakin, öyle zamanlar oluyor ki yaptığım işlemlere bakınca kendime inanamıyorum.

Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •