Sayfa 463/759 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Halk yatırım 60 bin lot integral 30 bin ak yatırım 9.500 lot benim sevgili oyuncu sayarsan işine yarar. Daha kötü durumda 1.00 ve 1.18 arası 200 bi daha eklerim...

2.  Alıntı Originally Posted by sakin Yazıyı Oku
    Canım yandığı halde sana kızamıyorum.Derslerini öyle bir ver ki bir daha şımarmasınlar.
    Aynen üstad bu Şeker temizlensin bak hisse nasıl şahlanacak az kaldı böyle çizilmeye devam ederse kalanlarıda kusar gider insanların midesini bulandırdılar biraz da patron patronluk yapsa hisse iyece güzelleşecek

3. Tek sorun şeker yatırım mı? Bu kağıdı en çok baskılayan hem de küçücük lotlarla yapan ak yatırım daki kazma

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Genel olarak piyasada risk off havasi hakim..kur riski azaldi ama bu sefer buyume korkusu hortladi..buyuklerden kacis oldugu surece kucuklerin hikayesi yoksa baski kacinilmaz oluyor..ak seker meselesi degil bu..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

5.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Genel olarak piyasada risk off havasi hakim..kur riski azaldi ama bu sefer buyume korkusu hortladi..buyuklerden kacis oldugu surece kucuklerin hikayesi yoksa baski kacinilmaz oluyor..ak seker meselesi degil bu..ytdegildir

Gördünüzmü Şeker mikrobun temizlenince hisse nasıl gidiyor Şeker buralara uğrama yoksan senin canına okumaya devam ederim

6. Sanki bu kadar sessiz olmamız artık bir tavan yaklaştığını gösteriyor artık Şekerdeki prazit dende kurtulduğumuza göre yarın veya bu gün 1.50 nin üstüne atarız diye düşünüyorum ama şeker gelirse tekrar 1.30 Şeker sen bunları okumaya devam et belki paranı eritmeden kurtarırsın

7. Seker in daha 530 bin lotu var..ne yapacaz simdi aliyor muyuz satiyor muyuz

8. Pardon 380 bin lot..530 bin olan TL karsiligi

Sayfa 463/759 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •