Sayfa 463/1002 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen gene tatil istiyon
    Reha başkanın yanındaki benim sözcükler iltifatı aliye olarak kalır ama yine mapusa brn giriyorum. Viob da sakız ettin beni. Cakucu dayımı arayacam aynı boydan 50 cm ufaltsin

2. Neyse bu sene seçim var diye yırttık doğalgazadan. Ama seneye raylı sistemi döşüyorlar. TÜİK ye com hissedilmesin diye ağırlığında baya düşürüldü. Bu sene seçim halayıni çeksin merkepler seneye atların intikam zamanı olacak

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Hafize boşuna İstanbul Manhattan oldu diye demedi.

Bir araba 15-20 dolara yıkansa ve güzde 10 araba yıkasa biri ABD de bile ayda 6000 dolar eder ve çok rahat geçinirsin.

Ne diye TC de prof veya herhangi bir branşta doktor olacaksın.
    Bazı sorunlar var o konuda, ABD'de apartman altına yıkamacı açtırırlarmı, hadi açtık diyelim şehir şebekesi suyu kullandırırlarmı hadi kullandık diyelim, arabanın yağı, fren balata tozu, gres yağı, hidroliği, antfirizi gibi atıklarının kanalizasyona akmasına müsaade ederlermi, aklımda çılgınca sorular.

Son olarak ABD maliyesi, aylık 6 bin dolar gaymeyi kemiksiz olarak götü... pardon cebimize sokarmı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Breaking Bad'de para aklamak için Skyler White dalıbı, yıkamacı açtıydı galiba?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bazı sorunlar var o konuda, ABD'de apartman altına yıkamacı açtırırlarmı, hadi açtık diyelim şehir şebekesi suyu kullandırırlarmı hadi kullandık diyelim, arabanın yağı, fren balata tozu, gres yağı, hidroliği, antfirizi gibi atıklarının kanalizasyona akmasına müsaade ederlermi, aklımda çılgınca sorular.

Son olarak ABD maliyesi, aylık 6 bin dolar gaymeyi kemiksiz olarak götü... pardon cebimize sokarmı?
    Bizde şuan pasta cila boya koruma 2500-7500 arasında Manhattana gerek yok bizde bile dev para kazanıyorlar niye oraya gidip prosedürle uğraşacak

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reha başkanın yanındaki benim sözcükler iltifatı aliye olarak kalır ama yine mapusa brn giriyorum. Viob da sakız ettin beni. Cakucu dayımı arayacam aynı boydan 50 cm ufaltsin
    Sn Ayasofya 2005 kooooşşş.
    Hocam bugün de alışverişe gittim.
    Kaç TL’ye ne aldım bilin bakalım?
    Veya vaz geçtim.
    Şimdi söylerim yine mapusa girersiniz falan.
    Kıyamam size.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Ayasofya 2005 kooooşşş.
    Hocam bugün de alışverişe gittim.
    Kaç TL’ye ne aldım bilin bakalım?
    Veya vaz geçtim.
    Şimdi söylerim yine mapusa girersiniz falan.
    Kıyamam size.
    Yoo hiç merak etmiyorum. Mapusluk zor be gardaş. Durup dururken gidişik olmasın bende

8. Seçimden sonra inciluz şimşek kalacak mı gidecek mi. Seçim sonuçları stabil çıkarsa kalabilir kötü çıkarsa ya da çok kötü çıkarsa komple kabine revizyonu bile olur. Malum suçlu kendisi değil diğerlerinin kötü

Sayfa 463/1002 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •