Onemli Gunler Banner
Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    DOW grafiğine birde 2001 gözlüğüyle bakalım

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    İşsizlik çok şükür azalmış
    Sizin işler nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sizin işler nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Karantina günlerinde bile tek açık sektör bizimkiyle alakalıydı
    Pastane fırın tatlıcı ambalajı üreticisiyim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Karantina günlerinde bile tek açık sektör bizimkiyle alakalıydı
    Pastane fırın tatlıcı ambalajı üreticisiyim
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Iyi gunler ve bol kazaclar sayin forumdaslar. Birazcik bende bir ekleme yapayim. Aslinda ekonomi egitimi aldim en ust dereceden (PHD) tamamladim, yetmedi civil engineer egitimi burada aldim (Australia). Guney Koreli bir profesorumuz vardi "" Dunyada enzor girilebilen universite Amerikan universiteleridir. Kapagi atabilirsen mezun olman isten degil. Ve Dunyada en kolay girilebilen Universiteler Avustralyadadir fakat dunyada mezun olunabilen enzor Universitelerdir"" Ona gore haylazlik yapmayin derdi. Birde Bugun kucumsedigiz Cinde Amerikan nufusundan fazla yuksek egitim almis bir nufus var demisti. Iyi bir ekonomist fakat caylak bir muhendisim. Bildiginiz kaldirim muhendisi yavvv.

6.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Iyi gunler ve bol kazaclar sayin forumdaslar. Birazcik bende bir ekleme yapayim. Aslinda ekonomi egitimi aldim en ust dereceden (PHD) tamamladim, yetmedi civil engineer egitimi burada aldim (Australia). Guney Koreli bir profesorumuz vardi "" Dunyada enzor girilebilen universite Amerikan universiteleridir. Kapagi atabilirsen mezun olman isten degil. Ve Dunyada en kolay girilebilen Universiteler Avustralyadadir fakat dunyada mezun olunabilen enzor Universitelerdir"" Ona gore haylazlik yapmayin derdi. Birde Bugun kucumsedigiz Cinde Amerikan nufusundan fazla yuksek egitim almis bir nufus var demisti. Iyi bir ekonomist fakat caylak bir muhendisim. Bildiginiz kaldirim muhendisi yavvv.

Valla hep oyleyik, evlerden irak..

7. Dün $ alayım dedim vergi miktarını görünce vazgeçtim.
    Bügün bari altın alayım dedim altın hesabı açtım, onda da aynı miktarda vergiyi görünce ondan da vazgeçtim. Demekki sevgili devletimiz tasarruf yapmayın bolbol harcayın diyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Dün $ alayım dedim vergi miktarını görünce vazgeçtim.
    Bügün bari altın alayım dedim altın hesabı açtım, onda da aynı miktarda vergiyi görünce ondan da vazgeçtim. Demekki sevgili devletimiz tasarruf yapmayın bolbol harcayın diyor.
    Altın almayı düşünüyorsanız kuyumcudan almalısınız.
    Vergi yok.
    Digital olsun diyorsanız fon kullanınız.
    Kardan %10 vergi var.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •