Sayfa 464/595 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4786 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://t24.com.tr/yazarlar/metin-mu...-basladi,14641

2016 yilindan bir yazi....

Yorum yok...
    Bu ülkeyi 20 senedir malum parti yönetiyor. Bu mantıkla gidersek ülkeye çivi bile çakmamak gerekir ki ben yıllarca bu düşünce yüzünden bist'e 1 kuruş para koymadım. Borsaya da ağırlıklı yabancı hisselerle girdim sırf bu yüzden. (sonradan vazgeçtim)

Ege Endüstri'nin yönetim kuruluna bakın bakalım kimler var. Sonra da hisse fiyatına bakın.

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,537
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu ülkeyi 20 senedir malum parti yönetiyor. Bu mantıkla gidersek ülkeye çivi bile çakmamak gerekir ki ben yıllarca bu düşünce yüzünden bist'e 1 kuruş para koymadım. Borsaya da ağırlıklı yabancı hisselerle girdim sırf bu yüzden. (sonradan vazgeçtim)

Ege Endüstri'nin yönetim kuruluna bakın bakalım kimler var. Sonra da hisse fiyatına bakın.

ytd
    Biliyorum Patrikim biliyorum.
    Senin gavur borsasindan biste gelmene etki eden de benim...
    Eskiden aqp oncesinde de sirket yonetim kurullarinda bi emekli general filan beslerlerdi. Bi ara eski bir politikaci oldu. Her donem guc kimde ise ona yaltaklanir bizim halkimiz. Adaletin ugramadigi topraklarda gayet de dogal bu.
    Herkes birini tanimak, gerekirse dovletle olan islerde ondan yardim almak ister.. Bu tip adamlara bizim kusak "isbitirici" derdi.

Ama bu adam da tam bir cins, takik be yaaa..
    Sanki alarm kurmus.
    Ben ne zaman yazsam hemen damliyor mubarek.
    Puhahahaha
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. hatırlarsanız tarihe not diye bir yazı yazmıştım .utanma ve ar duygusu olmayan mutlaka buraya gelecek diye,dikkat etmenizde fayda var gene lakerda lıklırtıya kurban gitmeyin ,biz yazınca kızıyordunuz amacımız sizi uyarmaktı oysa.
    kaldığı yerden devam edecekte demiştim başlar mutuktan masallara kanmayınnnn ,yalamayın yoksa gene yanacaksınız ,bal dudak muhabbetle uyuşturulacak ve yolunacaksınız ,şimdi ekledim şimdi yemledim denilerek

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    hatırlarsanız tarihe not diye bir yazı yazmıştım .utanma ve ar duygusu olmayan mutlaka buraya gelecek diye,dikkat etmenizde fayda var gene lakerda lıklırtıya kurban gitmeyin ,biz yazınca kızıyordunuz amacımız sizi uyarmaktı oysa.
    kaldığı yerden devam edecekte demiştim başlar mutuktan masallara kanmayınnnn ,yalamayın yoksa gene yanacaksınız ,bal dudak muhabbetle uyuşturulacak ve yolunacaksınız ,şimdi ekledim şimdi yemledim denilerek
    Hocam siz de kedinin buraya yazması için alarm mı kurdunuz ne yaptınız

5.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Hocam siz de kedinin buraya yazması için alarm mı kurdunuz ne yaptınız
    inanın sadece 23 adet küsürat hissem var,ama hayatım boyunca insanlara dost görünüp yüzüne gülüp kandıran insanlardan nefret etmişimdir ,o nedenle burada olacağım

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://t24.com.tr/yazarlar/metin-mu...-basladi,14641

2016 yilindan bir yazi....

Yorum yok...
    Sizi görünce aklıma trix geliyor Dudu bey. Haftalik dolar ve tl bazlı ne durumda acaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,537

8. Merkez bankası verilerine göre;

Sayfa 464/595 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız