Sayfa 464/1000 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Son gün sürprizi olmazsa bu ayın şampiyonu TKF. MAC ve GMR de harika getiriler (% 15.x) sağladılar. Bu gençleri tebrik etmezsek ayıp etmiş oluruz üstadım. EID'deki gençler MIGROS ve ODAS pozisyonlarını kapattılar mı yeni dağılımda ona bakacağım. Gösterdikleri eşsiz şeffaflıktan dolayı onlara da teşekkürlerimi sunuyorum.
    Kasım ayının şampiyonu TTE, TKF ise ikinci sanki üstad.

2. Çok fazla fon fon gezelemeye gerek yok dostlarım. Takip ettiğimiz fonlar gayet iyi yönetilmekteler. Gerek 23 Mayıs-30 Eylül rallisi gerekse de 30 Eylül-17 Ekim arası düzeltme hareketinde ve sonrasında bugüne kadar yaşanan yükselişte gösterdikleri performanslar takdire şayan. Nazar değmesin çocuklarımıza. Piyasayı gayet iyi okuyorlar. Geçen gün de yazmıştım, burada bize düşen portföyde uygun miktarda PPF bulundurmak suretiyle dönemsel hareket gösterdiğini tespit ettiğimiz fonlar arasında (İşin tadını kaçırmadan, olabildiğince az) arbitraj yapmak.

Yeni portföyüm aşağıdaki gibi:
    EID
    TKF
    YDI
    GMR
    MAC
    ACC
    TCD için her birine % 10 olmak üzere % 70 hisse yoğun fon,

% 30 PPF

Nokta.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Baybars10 Yazıyı Oku
    Özür dileyerek birşey sormak istiyorum bilmediğim için soruyorum bunu herhangi bir fon aldığımız zaman haftasonu herhangi getiri vb şey oluyormu yoksa 3 günün kârını pazartesi hesaba geçiyor mu ? Şimdiden cevaplarınız için çok tsk ederim.
    Pazartesi fon değerinde yükseliş olarak yansayacaktır.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    jmk ustad bede pazartesı beklıyordum olmadı.merdıven yapmazsa aylık getırı 1.1 lerde olacak ve fondan ayrılmalar baslar benım gıbı..portfoyumun yuzde 30 tot da.. sana bır soru..acc eger bıst duserse ayakta kalr mı
    Doktor bey,
    Endeks dirençte dolaşıyor.
    ACC iyi türev pozisyon açabiliyor.
    Endeks çok aşırı düşmez ise, ACC'den paracıklar akmasa bile damlar tahminim.
    Sonra da TCD trenine atlamak gerekecek.
    Birkaç gündür TOT'dayım PPF yerine.
    Merdiven yapmazsa yüzüne bakmam.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Arkadaşlar birkaç gündür okuyamadım.
    Geriden okuyunca bu kadar oldu.
    Herkes kazanmış gibi.
    Bol bereket diliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    En şaşırtıcı olan GMR oldu benim için 40'dan fazla hisseyle böyle bir getiri elde etmek büyük başarı bence TKF'de BİST yukarı hareketine devam eder aynı performansı gösterirse ACC'yi yerinden edecek sanki. MAC zaten bildiğimiz gibi saf hisseyle devam edecek. Bakalım önümüzdeki ay nasıl olacak.
    Mustafa bu TKF nın ocak 2019 dan kasım 2019 arası aylık bazda getirisi nedir? Hisse fonların şöyle ay bazında getiri çalışması yapılması iyi olur. Daha önce tabloda verdiğin gibi de olabilir. sadece ay bazında getiri yüzdesi de olabilir.

Tkf kimde varsa mkk dan degere bakabilirmi
    Merdiveni atmismi

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tkf kimde varsa mkk dan degere bakabilirmi
    Merdiveni atmismi
    tacirlerde güncelleme yok

Sayfa 464/1000 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız