Sayfa 464/579 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4626 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Deprem, yangın, hırsızlık, gasp.
    Çok riskli iş buralar için.
    Ustam biz Adapazarı'nda depremin kralını gördük. Banka kasası kiraladım. Banka binası 2 katlı deprem görmemiş bina. O kadar araştırdım yani düşün.. Artık yangını seli bilemem.. O nu da banka düşünsün dünya para alıyor..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Ustam biz Adapazarı'nda depremin kralını gördük. Banka kasası kiraladım. Banka binası 2 katlı deprem görmemiş bina. O kadar araştırdım yani düşün.. Artık yangını seli bilemem.. O nu da banka düşünsün dünya para alıyor..
    Depremden bahsettik Çanakkale 4.9 olmuş. Geçmiş olsun. İstanbul da ben hissetmedim.

3.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Bugün tte, yas ve tı3 fiyatlarını not aldım. Takibimde olucak ... Kuveytin fonlarını henüz inceleyemedim kpc, ktm, kpu ye bakıcam bi ara... Altın fonlarından geçen sene bir süre denizinki vardı, hoşuma gitmemişti. Sonra da hiç almadım...
    borsa dip yaptığında TTE ...
    aklında bu bulunsun dostum
    ..

4. trol kimse açıkça yazın
    ..

5. Amerika muz cumhuriyeti oldu diyorum inanmıyorsunuz.

Buyrun ispatı.

Amerikan CFTC kurumu, yani bizdeki SPK gibi düşünün, dünyanın en büyük Gümüş ETF i olan JP Morgan yönetimindeki $SLV ETF nin, yani bizdeki GMSTR gibi bir fon diye düşünün, elindeki fiziki gümüş envanterini çifter çifter fazla fazla saymasına ait suçu kabul etmiş, fakat JP Morgan aleyhine bir adli hukuki işlem yapmamış. Normalde JP Morgandaki tüm yetkilileri en ağır şekilde cezalandırması gerekiyordu. Ama muz cumhuriyetinde hukuk guguk olmuş.

https://silverseek.com/article/cftcs-response-0

6. Nvda 852$ (%3.6+) adım adım bu yıl 1000$ a
    sonra 3000 usd ( 3 yıl tutan zengin olur)
    ..

7.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Nvda 852$ (%3.6+) adım adım bu yıl 1000$ a
    sonra 3000 usd ( 3 yıl tutan zengin olur)
    3000$ fiyat tahmininizi hangi prospektif finansallara göre yaptınız?

8. Bugün borsanın tepetaklak olmasının sebebi, JP Morgan'ın faiz beklentisini değiştirip MB'nin Nisanda oranı %50'ye taşıyacağı, yıl sonunu da %45'le kapatacağı öngörüsüymüş. Öngörü doğru çıkarsa hisse yoğun fonlardan da umudu keselim ve IVY'ye sıkı sıkı yapışalım.

Sayfa 464/579 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •