Sayfa 464/819 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sen girdin diye böyle oldu reis. Neyse yarın 1.49 a set kuracağım set paslı çivi çakacağım tahtaya beni görünce kaçarlar merak etme.
    1 tl altina iner mi ?
    sence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. 69krş kadar iner gibi.En iyimser tahminimdir.Lütfen ülkenin ekonomik durumunu göz önüne alın.Saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    1 tl altina iner mi ?
    sence
    Biz kimiz ki tahmin edelim abi bizde tahmin yok o verecek biz kucaklayacağız biraz var kucakta ama verdikçe alırız yani sıkıntı yok mal oradaysa hamal burada

4 lotu 1$ olmaya şunun şurasında kaç kuruş kaldı.... beaaaa!

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    maşallah dediğim üç gün yaşamıyor.
    1.53 den bile gelmiş
    Bozkurtun nazarı
    Leyleğe mesken eder mezarı...

4'ü 1$ olsun.Alan almayan bellolsun... ♤

6. Kaç promil gerekiyor yk yı 2*1,53 görmek için

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bazen herşey güzel olacakmış gibi geliyor gidip yk alıyorum alınca geçiyor misali,
    yukarı hareket başlamadan almak mı, dibin dibi yok 1,30 diyen de var 1 diyen de, bırak!ınız dağınık kalsın, spek abi yorulsun yenge zaten kızar ona
    yoksa bende bilooorum grafik grafik değil ama manzarası güzel

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by borsa_ankara Yazıyı Oku
    derdin mal almaksa bu havada almazsan dahada alamazsın ha bak yapı kredi dün çok düşmedi Akbank al garanti al halk al neden yapıkredide ısrarın elinde mal olmadıgı bariz belli ama yanlış yerden olaya giriyorsun bankacılık sektörü kötü olacak diyorlar hepside astronomik kar açıklıyor dedim ya burda sana arpa yok paran varsa riski sevmiyorsan git faize yatır saçma sapan yorumlarla topiği meşgul etme ya borsadan anlamıyorsun yada burda insanlarla kafa buluyorsun kimin aldığı önemli değilmiş şakamısın nesin yabancı son 10 günde 14 milyon mal almış tahtada yoksa senmi aldın bunca lotu belkide mal alacan tüm bankalara agresif satış geldi yapı kredi düşmedi diyeee cıldırıyorsunn dert başkada anlarız yakında belkide dün malı sattı aşağıdan yerine koyarmıyız telaşası diğer bankalar düşüp bu düşmeyince tabi bir korkudur bir endişedir sardı vatandaşı ya alamazsam endişesi yakında anlarız vatandaşın sıkıntısını
    Ne oldu senin yabanci aliciya? Herkesin gordugu bilgiden para kazanilamayacagini anlamissindir umarim.
    Turkiye nin onunde cok zorlu bir yil var.
    Takasdaki ilizyonlarla ugrasacagina, biraz ders calis.
    Bir de beni bos konusmakla sucluyorsun
    Sana ev odevi veriyorum
    1-stagflasyon nedir?
    2-konkordato ilanindan kac gun sonra bankalar verdikleri kredileri karsilik ayirmak zorunda?
    3- Bir Milyar dolar ilave ana sermaye tahvil satisi nedir?
    4- Akenerji ve Bereket enerji Basta olmak uzere enerji piyasasi sirketlerinin durumu nedir?
    5- Insaat sektorunde satis rakamlari ve bankaciligin insaat sektorundeki riski nedir?

Sayfa 464/819 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •