Sayfa 466/896 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 7166 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Aynı kişi 3-5 hesaptan aynı başlığa yazıyor, paslaşıyor, bundan zevk alıyor, ruh hastalığında ayrı bir seviye...Baş edemiyeceğim daha doğrusu tahammül edemeyeceğim, psikopati varsa bir yerde herkesin kendi girdabına çeker. Allah şifasını versin ne diyeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Aynı kişi 3-5 hesaptan aynı başlığa yazıyor, paslaşıyor, bundan zevk alıyor, ruh hastalığında ayrı bir seviye...Baş edemiyeceğim daha doğrusu tahammül edemeyeceğim, psikopati varsa bir yerde herkesin kendi girdabına çeker. Allah şifasını versin ne diyeyim.
    Bana mı sallıyorsun sen?
    Ticaretle alakan yok sanırım.
    Yatırım gül bahçesi değildir.
    Her şey yaşanır her risk vardır.
    Dönemsel de olur riskler yersiz de olur riskleri şirket egale de eder.
    Ama beni düşünerek sallama hesap dediysen boş düşünmüşsün emin ol.
    Burdaki aşırı iyimser aşırı kötümser yorumların hiçbiri kıymetli değil.Ama hem artıları hem riskleri düşünen yorumları not al ve genel kurula katıl ve sor.Bu sana fayda sağlar.
    Başarılı insanların en büyük artısı her fikri bedava dinlemesidir.
    2010 dan beri tek lot satmadım yeri geldi tek şirkete evrilttim.Çok da kazandım.
    Dönüp baktıgımda iyi yapmısım.Çok zeki değilim borsa alanında.Ama her fikri dinledim muhakeme ettim karlı cıktıgımı düşünüyorum.
    Sen de karşı işler yapmıssındır.
    Bu yıl temettüyü çekeceğim borsadan cıkartmayacağım.Türk ttaktör le ilgileniyorum.
    Ford a dair payımı tutarım temettümü alırım.
    Ama her riski de değerlendiririm.Çok önceden dediğim gibi yeri gelir bir tuşla da satarız yeri gelir milyonlarca liralık ek alım da yaparız.
    Hepimiz için gecerli durum bu.
    Onun için iyi niyetle düşün oku.
    Şirketin yanındayız.Hissem olmayan şirketlerin de işlerini ara ara takip ederim basarılı olmasını isterim.Çünkü bu memleketin basarıya ihtiyacı var.
    Egolarından sıyrıl.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bana mı sallıyorsun sen?
    Ticaretle alakan yok sanırım.
    Yatırım gül bahçesi değildir.
    Her şey yaşanır her risk vardır.
    Dönemsel de olur riskler yersiz de olur riskleri şirket egale de eder.
    Ama beni düşünerek sallama hesap dediysen boş düşünmüşsün emin ol.
    Burdaki aşırı iyimser aşırı kötümser yorumların hiçbiri kıymetli değil.Ama hem artıları hem riskleri düşünen yorumları not al ve genel kurula katıl ve sor.Bu sana fayda sağlar.
    Başarılı insanların en büyük artısı her fikri bedava dinlemesidir.
    2010 dan beri tek lot satmadım yeri geldi tek şirkete evrilttim.Çok da kazandım.
    Dönüp baktıgımda iyi yapmısım.Çok zeki değilim borsa alanında.Ama her fikri dinledim muhakeme ettim karlı cıktıgımı düşünüyorum.
    Sen de karşı işler yapmıssındır.
    Bu yıl temettüyü çekeceğim borsadan cıkartmayacağım.Türk ttaktör le ilgileniyorum.
    Ford a dair payımı tutarım temettümü alırım.
    Ama her riski de değerlendiririm.Çok önceden dediğim gibi yeri gelir bir tuşla da satarız yeri gelir milyonlarca liralık ek alım da yaparız.
    Hepimiz için gecerli durum bu.
    Onun için iyi niyetle düşün oku.
    Şirketin yanındayız.Hissem olmayan şirketlerin de işlerini ara ara takip ederim basarılı olmasını isterim.Çünkü bu memleketin basarıya ihtiyacı var.
    Egolarından sıyrıl.
    Ytd
    Sen de karlı işler yapmışsındır diye yazacaktım sehven karşı yazmışım.
    Düzeltmiş olayım.

4. Bu ne karamsarlık arkadaşlar.Bu karamsarlığı 15 milyar üstü kar ve tahminen iki temettüden 75 lira üstü geleceği belli olunca kovalayacağız.Yeni modellerdeki kısmi gecikme var tamam ama üretilen satılıyor.Üretimdeki gecime bu büyüklükler için normal değil mi? Wolksvagen gecikmeside bizi üzdü ama bu yıl içinde başlarsa problem değil.Ama iptal olursa problem.
    Acaba 40 milyar üzeri kar yakalayabilecek miyiz?Son çeyrek bilançoları geçmiş yıllarda yüksek karlı olduğu için bu yıl da 15 milyar beklentimi devam ettiriyorum.80 lira üstü brüt temettü bu iyatlardan lot artırmamızı cazip yapar diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Bu ne karamsarlık arkadaşlar.Bu karamsarlığı 15 milyar üstü kar ve tahminen iki temettüden 75 lira üstü geleceği belli olunca kovalayacağız.Yeni modellerdeki kısmi gecikme var tamam ama üretilen satılıyor.Üretimdeki gecime bu büyüklükler için normal değil mi? Wolksvagen gecikmeside bizi üzdü ama bu yıl içinde başlarsa problem değil.Ama iptal olursa problem.
    Acaba 40 milyar üzeri kar yakalayabilecek miyiz?Son çeyrek bilançoları geçmiş yıllarda yüksek karlı olduğu için bu yıl da 15 milyar beklentimi devam ettiriyorum.80 lira üstü brüt temettü bu iyatlardan lot artırmamızı cazip yapar diyorum.
    40 üstü gelir sayın aslan bence de…

6. Yerlinin göbek adı kurgu/karmaşa/kaos/karamsarlıkdır

Bu yerli ki borsada yabancıların hakim olduğu tüm dönemlerde siyaset/ekonomi/vb bir şeyleri muhakkak bahane eder kendine ve rallilerin istisnasız tamamını kaçırır.

Yerlinin en büyük düşmanı kendisidir. Herşey yolunda olsa dahi kendisini karamsar ruh haline sokacak muhakkak bir şey îcâd eder ve onu tüm benliğiyle sahiplenerek elde avuçta ne hisse varsa satar ve arkasından bakar.

Yerlinin şifası yabancıdır. Onun mallarını şefkatle kucaklar, pamuklara sararak heybeslbe atar, atar, atar, atar ve vakti saati geldiğinde tedavi safhasına geçerek hızlı bir ralli ile şok tedaviyi uygular.

Terli pardon yerli hemen Buffett terimler sözlüğüne başvurarak keşiş hayatına çekilerek özlü yatırımcı sözlerine adar kendini. Felsefe parçalamakla geçirir zamanını. Sonunda doğrusunu gördüğünü/anladığını bu işin tek yolunun uv olduğuna karar verir.

Lakin meşhur argo da denildiği gibi şeyin tövbesi şeyi görene kadardır.

Vesselam tedavinin de etkisi kısa sürelidir, zira yerlinin hastalığı kroniktir.

—————-

Gibilerinden bir şeyler yazayım dedim yazarken bile gerildim. Allah kimseyi bu yerlilerin yanına yöresine sokup karanlık taraftan etkileşim ile zehirlenir hale sokmasın. Vallahi bu zehrin panzehiri yok ona göre
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Aynı kişi 3-5 hesaptan aynı başlığa yazıyor, paslaşıyor, bundan zevk alıyor, ruh hastalığında ayrı bir seviye...Baş edemiyeceğim daha doğrusu tahammül edemeyeceğim, psikopati varsa bir yerde herkesin kendi girdabına çeker. Allah şifasını versin ne diyeyim.
    Yeni mi fark ettin ?

Bu tiple uğraşmak özel zevklerim arasına girdi bile benim

Bunca pespayeliğe rağmen niye halen buradayım sanıyorsun

Ya onu tamamen delirtecem ya da tövbe etmesine vesile olup huzura erdirecem biiznillah elhamdülillah inşallah
    Az insan çok huzur

8. Yaw Koyay ve Ric dışında yazan nick zaten 3-5 tane yani diyorsunuz ki biz hariç bunlar aynı kişi ben dahil öyle mi?

Yönetime bildirin banlanır o hesaplar hemen.

Ben hep polyanna olarak bilinirim o zaman ben yerli değil yabancıyım demek hem de piyasaya yabancı.

Ne diyeyim hayırlı işler......

Ben ne yazıyorum siz nereye çekiyorsunuz gerçekten ilginç. Acaba geri çekilip bir durum değerlendirmesi mi yapsanız. Çünkü buradan bakınca durum garip görünüyor.

Ben diyorum ki bu tahtada bu operasyonu Ali Koç yapsa yanlış yaptı. Bu mu negatif olmak. Gerçekten ilginç.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 466/896 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •