Sayfa 466/579 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Libya Merkez Bankası Başkanı Sıddık el-Kebir muhtemelen bugün Türkiye’ye bir ziyaret gerçekleştirmiş.

Maliye Bakanı Albayrak ve Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal ile görüşmeler gerçekleştirmiş.
    Simdiye kadar atilan adimlar Libya'da olumlu sonuc verdi. 2 tane makale okudum Macron'un, BM'in onaylamadigi teroristleri destekledigini, cekildikleri yerlerde toplu mezarlar bulundugunu belirten.

Libya olayinin lehimize donmesi bankaya herhalde yeni gorevler getirecektir. Libya ile kimse is yapamiyor, her yerde ABD'nin Iran'a koydugu yaptirimlar var onun icin de. Sulun'un tecrubesi var, zaten bir yerden pesine dusulmus. Ikincisinin zarari olmaz herhalde. Belki ABD'den de onay alinmistir Libya icin.

Yani buyuk paralar donebilir Sulun uzerinden.

Uzun suredir tasiyanlarinlari %3'e 5'e bakmamasi gerekiyor. Birakacaksiniz cycle donsun, tepesine kadar yeniden surulsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Hulk da kara para aklama yok.

Iran a ambargo konulunca gıda ve ilaç hariç tutuldu. Iran ben bunların parasını nasıl ödeyeceğim deyince turkiyeye sattığın doğalgaz ile dediler.

Bu doğalgaz parası hulkta birikti. Zarrab da paravan şirketler ile ben irana ilaç gıda satıyorum verin paramı dedi. Hatırlarsanız bir ara ben ülkenin dış ticaret açığını kapatıyorum dedi.

Esasen zarrab abd nin adamı. Iran da abd nin ülkesi. Iran ve abd ambargo ile ülkeyi soyuyorlar.
    Ambargo oldukça iran halkı zenginleşemiyor ve sadece karnım doysun durumunda kalıyor.

Neyse bu herif belki rüşvet verdi belki vermedi ihracat dosyalarını isletti ve biriken paradan bol bol aldı. Bir de kankasina kaçtı.

Uzun lafın kısası para aklama yok. Irani soyma var. Adam bizide soydu kdv iadesi aldı.

Tabi bunlar 15 temmuz itibari ile bitti.

Abd bize ceza kesemeyecek bence çünkü derin devleti trumpi yola getirdi bence. Ayaklanma sonrası savcı degisti. Çünkü soydukları ülke uğruna bizi kaybetme noktasına geldiler bu yüzden derinleri rahatsız oldu. Is israil 'in güvenliği noktasına kadar gidebilir. Çünkü esat ve rusya kazandı. Kaybetseler idi bize gerek kalmadan korurlardı.

Belki göstermelik ceza gelebilir ama o bile çok tehlikeli onlar acısından. Üste para vermis bu para ile sermaye arttırımı yapılmış bile olmuş olabilir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

Iran a ambargo konulunca gıda ve ilaç hariç tutuldu. Iran ben bunların parasını nasıl ödeyeceğim deyince turkiyeye sattığın doğalgaz ile dediler.

Bu doğalgaz parası hulkta birikti. Zarrab da paravan şirketler ile ben irana ilaç gıda satıyorum verin paramı dedi. Hatırlarsanız bir ara ben ülkenin dış ticaret açığını kapatıyorum dedi.

Esasen zarrab abd nin adamı. Iran da abd nin ülkesi. Iran ve abd ambargo ile ülkeyi soyuyorlar.
    Ambargo oldukça iran halkı zenginleşemiyor ve sadece karnım doysun durumunda kalıyor.

Neyse bu herif belki rüşvet verdi belki vermedi ihracat dosyalarını isletti ve biriken paradan bol bol aldı. Bir de kankasina kaçtı.

Uzun lafın kısası para aklama yok. Irani soyma var. Adam bizide soydu kdv iadesi aldı.

Abd bize ceza kesemeyecek bence çünkü derin devleti trumpi yola getirdi bence. Ayaklanma sonrası savcı degisti. Çünkü soydukları ülke uğruna bizi kaybetme noktasına geldiler bu yüzden derinleri rahatsız oldu. Is israil 'in güvenliği noktasına kadar gidebilir. Çünkü esat ve rusya kazandı. Kaybetseler idi bize gerek kalmadan korurlardı.

Belki göstermelik ceza gelebilir ama o bile çok tehlikeli onlar acısından. Üste para vermis bu para ile sermaye arttırımı yapılmış bile olmuş olabilir.
    secbul iyi yazmışsın.
    Biden kazanırsa ne olur?
    Sence kazanacak mı?
    Yoksa ona da mı totem yaptın...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Hakan çelik 'in programında,ali cinar adındaki konuk, 30 haziranda duruşma tarihinin belirleneceğini,1 yıldan önce de bir kararın cikmayacagini soyledi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    secbul iyi yazmışsın.
    Biden kazanırsa ne olur?
    Sence kazanacak mı?
    Yoksa ona da mı totem yaptın...
    Zenci palyanco hipne. Sıralama bu şekilde.
    Ilk ikisini bildim dimi

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Zenci palyanco hipne. Sıralama bu şekilde.
    Ilk ikisini bildim dimi
    Bunu senelerdir dersin.
    Bildin mi bildin...
    Hipne kim yaw?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Neyin kafasini yasiyorsun yahu. Aylarca cikinovalari grafikli semali izledi butun dunya.

Bas hirsiz bile "her gittigimde para istiyor" diye mudurun imzasini taklit etmek zorunda kalmisti.

Gida ihracati yapacagimiza sark kurnazligi yapildi. Her tarafimizdan cikti iste. Herif yakaladi, kac senedir herkesi surunduruyor. NIOC'un Yunanistan'da da 15 milyar dolar parasi vardi, ordan cikaramadi. Bankalar bu islemleri yapmayi kabul etmedi.

Alıntı Originally Posted by huseyin81 Yazıyı Oku
    Hakan çelik 'in programında,ali cinar adındaki konuk, 30 haziranda duruşma tarihinin belirleneceğini,1 yıldan önce de bir kararın cikmayacagini soyledi.
    Muneccim miymis o da? Banka her asamada uzlasmaya varabilir.

Sayfa 466/579 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •