Sayfa 467/612 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Sen uyuyon heralde gemlige git bi gör adamlar ne yapmıs montaj diyosun fort yerlimi çogu parcasi turkiyede uretiliyo hundai yerlimi parcalari türkiyede üretiliyo ne yapsalar beğenmeden karalıyorsunuz montaj olsunda adı TÜRK olsun
    Bosverin. Laf anlatamazsiniz
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Para kazandırmaz evet ama lafı bile yeter togg boyasını polisan aldı diye
    5.30 ne zaman görülür?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Para kazandırmaz evet ama lafı bile yeter togg boyasını polisan aldı diye
    5.30 a yolculuk başlasın. Ama şubata kadar yükselişe devam
    Bu 5.30dan bahsediyorum

4. Ford dediğin USA, Hyundai dediğin Korea markasıdır. Dünya'nın her yerine ihraç edilmektedir.
    Kıyas edilecek başka bir marka bulmanız gerekiyor. Adı sanı bilinmeyen sınıfından.

Son düzenleme : 3520; 12-08-2022 saat: 21:08. Sebep: Edit
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Yerli üretim denilen otonun fabrikasını pardon montaj yerini bilen gören var mı?

Ben gördüm. Bursadaki tofaş fabrikasını x3 e renault fabrikasını x2 ye katlayacak kadar da büyük bir tesis yapmışlar

6. Arazisi kime aitmiş? Bilginiz var mı?

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Ben gördüm. Bursadaki tofaş fabrikasını x3 e renault fabrikasını x2 ye katlayacak kadar da büyük bir tesis yapmışlar
    Bunlara fabrika goster diregi usa dan geldi derler arabayı satisa cikar ureten vatandasima onlar koreli der ne yapsan çanakkeledeki köprüyude salincak zannediyorlar yapılan herseye uzaylı görmüs gibi bakip saşırıyorlar hayatlari eşek heykeli kopek heykeli açmakla geçiyo nankör olmamak lazım bi kerede biz yaptik diyin gurur duyun zihniyet degismeyecek

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Arazisi kime aitmiş? Bilginiz var mı?

Polisana ait 😃😃😃😃😃

Sayfa 467/612 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •