Sayfa 467/964 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Aynı soruları sorduk gruptan atıldım. Eee noldu . 28 eylülde fesih davası düştü 4 ay bitti hani banka ile anlama? Hani kredi . Beni gerçekten bilerek kandıranlara hakkımı helal etmiyorum. Zaten bu işi bıraktım. Hani GK da Z.T hayranları video paylaşıyorlardı. Ne oldu noldu sonuç kandırıldım. Hayat böyle bir şey demekki. 4 yıl çağrı çağrı diye bekledik. Şimdide bürüt takas yok Ariel l le görüşüyoruz vs vs hikayeleri. Sorumluları kim ben miyim. Doğru biziz saf olmayacaksın . Yazık çok yazık..

Birileri hala z.t hayranı herhalde türküler mürküler paylaşıyor eee sonuç sıfır.
    Ya hocam biz grup olarak 16.11.2017'de çektik nasıl 4 ay oluyor )) dava karar tarihi bu tarih...

Yoksa sayın sdksmr19 bizden önce mi çektiniz ) Yapmayın hocam biz ne dediysek ne söylediysek aynısını uyguluyoruz... Gerekirse gerekeni de yapacağız... Gücümüzün yettiği kadarıyla en azından bir ses oluruz, bir kıvılcım yakarız...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Zeynep hanim I tanimiyorum. Selimi taniyoruz. Zeynep hanim in kardesinden farkini henuz goremedik. Cek caklarla oyalanmaktan biktik iyice. Areal bankla gorusme bu kadar surer mi? Zeynep hanim dahil selim ve ertan beyler 100 milyon tlye yakin parayi sirketten borc alirken TL olarak aliyor. Ama areale olan borc euro uzerinden. Ailecek TL degilde euro uzerinden alsaydiniz ya borc sirketten. Almassiniz cunku TL uzerinden borc almak isinize geliyor. Koyun kasaya parayi madem odeyin areal banka borcunuzu. Siz sirketten borc alirken euro ne kadar di? Simdi ne kadar oldu? Ah siz zenginler yok mu? Fakirlerin kanini emerek yasamaktan .......bakalim bide oteki dunya var? Orda hesaplasiriz artik

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam gerçekten çok üzüldüm sizin durumunuzda emin olun bir çok kervan yatırımcısı var... 6-7 yıldır bekleyen var. Allah bu durumdaki herkese yardımcı olsun...

Gelelim şirkete Biliyorsunuz ki azınlık haklarımızı hala devam etmektedir. Sorumluluk olur fesih olur, bu gelecek bilançoda varsa usulsüzlükler olur bütün kamu kurum ve kuruluşlarına şikayet edebilecek, hakkımızı arayacak gücümüz ve kudretimiz vardır.

En azından temiz bir borsa için, biz küçük yatırımcıların hakları için basın yayın, televizyon gibi kurumlarda gerekirse ücreti ile derdimizi anlatırız.

Bugüne kadar sbk olayında gittiğimiz siyasi ve bürokratlara yine gideriz.

Biz sadece yönetim değişikliğinden dolayı sözde yeni yönetime bir şans vererek süreci kısaltmak istedik. Bunun içinde 4-5 ay gibi bir süre verdik. Bu süreç devam ediyor. Yok sözde yeni yönetimin de niyeti yatırımcıyı görmezden gelerek eski alışkanlıklarına devam ederlerse biz de kanuni olarak ne kadar hakkımız varsa ararız, arayacağız...

Şimdiye kadar yazan arkadaşların eleştirilerinin çoğuna katılıyorum. Evet bir şeffaflık var ancak iş bitirememe gibi bir olayda var.

Evet hafiften göstermelikte olsa bir iyi niyet var ama bu kadar acı çekmiş bir yatırımcı grubu için yeterli değil...

Şirkette bir sürü usulsüzlükler var bunların düzelmesi tabi ki zaman alacaktır. Ancak sözde yeni yönetimin şirket genel durumu açısından biz yatırımcıları bilgilendirmesi gerekmektedir. Yaparsın değerlemeni açıklarsın gerçek değerde bir bilanço bakarız ne neymiş ne değilmiş???

Görüşmeler yaptınız eyvallah bunlar detaylandırılabilir...

Ya da ya da şirketin yol planı açıklanabilir...

Onun için sayın hocam gerçekten bir baba olarak çocuklarınızın durumuna çok üzüldüm... İnş diyorum bunu yapanların yanına kalmaz diyorum. Biz küçük yatırımcı grubu olarak elimizden geleni yapacağız, hukuğun bize sağlamış olduğu bütün hakları gerekirse kullanacağız. Allah zor durumda olanların yardımcısı olsun...
    Sayın frecell1998 siz olmasanız emin olun çoğu arkadaş daha bu öğretmen arkadaşın durumunda olacaktı. Sizlerin sayesinde çoğu ky direniyor bunların yaptıklarına. Zeynep Hanımın yerine olsam o yanında bizler sayesinde barındırdığı Nedeo lakaplı tatlipinar bozuntusunu tekmeler şirketi ayağa kaldıracak bilgi beceriye sahip sizin gibi bir cevheri değerlendirirdim.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Beş yıldır bu hissedeyim ve forumlarda yazanları devamlı takip ettim. Bu hisse yüzünden yuvalar yıkıldı insanlar hastalık sahibi oldu artık bu kadar ahla sayılanların hiçbiri iflah olmaz Allah zor durumdaki kervan hissedarlarına yardım etsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Garip35 Yazıyı Oku
    Sayın frecell1998 siz olmasanız emin olun çoğu arkadaş daha bu öğretmen arkadaşın durumunda olacaktı. Sizlerin sayesinde çoğu ky direniyor bunların yaptıklarına. Zeynep Hanımın yerine olsam o yanında bizler sayesinde barındırdığı Nedeo lakaplı tatlipinar bozuntusunu tekmeler şirketi ayağa kaldıracak bilgi beceriye sahip sizin gibi bir cevheri değerlendirirdim.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aman hocam ben almayayım... Ne ah alacak halim var ne de küfür yemeye...

Yani şu şirketi adam gibi yönetseler yav beceremiyorsan git kardeşim profesyoneller var anlaş kardeşim ceo mu getirecen genel müdür mü atayacan anlaşılan bu işten fazla anlamıyorsunuz. Verin bu şekilde adamlara yönetsinler. Bırakın artık aile şirketi olmayı. Siz borsaya açılmış kocaman bir holdingsiniz... E görülüyor ki ss bu işi beceremedi eee zt nin de acaba diyoruz hani kabiliyeti var mı daha anlayamadık ama...

eee es artık emekliliği gelmiş... Anlaşın iyi bir yöneticiyle holdingi uçursun... Yani altın dolu madende oturuyorlar ama hiç bir şey becerilemiyor. Bunun anlamı gerçekten iş bilmemektir. Şu ana kadar bir çok yol alınmalıydı...

Bakalım niyet diyoruz sözde yeni yönetimin niyeti iyi mi değil mi??? Amaçları şirketi yükseltmek mi yoksa eski alışkanlıklara devam edip şirketi aşağılara çekilmiş gösterip yatırımcılarıyla mı uğraşmak...

Unutmayın ki borsada ki büyük şirketler her zaman yatırımcılarıyla beraber bir yerlere gelmiştir. Yatırımcısı ile kazanmıştır.

Şu ana kadar profesyonellerle çalışmadıklarına göre zt nin yeterliliğine ve kabiliyetine bakacağız... Şirket iyiye mi kötüye mi gidecek...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. Yeni yönetim başa gelince başkanımız zt hanım efendinin sözleri vardı,

1. uzman kadro hazırlıyacaz bundan sonra şirketi profesyonel kadro yönetecek demişti hani nerde???

2. Şirketin borçlarını çözeceklerdi, düzene sokacaktı hani nerde??

3. Arael banka ile görüşmeler başlandı dendi ama ne hikmetse bir türlü hiç bir teklifleri kapta açıklanmadı resmen kandırıyor yeni yönetim ayıp!!! Hiç bir gelişme yok hani nerde???

4. Biz yatırımcılar yönetim kurulu başkanı zt in vermiş olduklarsı samimiyete inanmıştık ve bütün yatırımcılarada bu samimiyetliği anlattık şirketi Areal banka ile görüşmelerinide etkilenmesin diye fesih davasını çektik bizim bu şirkettede yatırımcılar olarak şirketin önüneki engel olmayalım şirkette biz yatırımcılarda kurtulsun diye ama hiç bir resmi olarak sonuç yok hani bir gelişme???

5. Yahu bu yatırımcıların yaptıkları ne çabuk unutuldu şirketin yetkililerinden fazla çaba gösterildi tüm devlet kurumlarına başvurarak (Ak babanın varlık şirketinden) kurtarmak için otelleri bir sürü emek harcadık hep birlikte bizim bu çabalarımız yokmu sayılıyor bizim kadar uğraşmadı yönetim hani nerde çabalarınız????

6. Biz yatırımcılar şirketimiz için, ankara spk görüşmesi (2 sefer), istanbuda borsa yönetim kurulu görüşmesi(göz altı pazarı için), gene istanbul spk görüşmesi(bürüt takas için) hani siz yeni yönetim ne yapıyonuz uyuyonuzmu hiçmi şirket için resmi bir çabanız yok hani nerde???

7. Sözdebodrum otelini geri anlaşmayla geri alınacak dendi hiçmi bir bırcunuzu ödemezsiniz alacaklınıza bu nasıl yönetim şeklidir???

İnanın 4 senedir o kadar çok konu varki hangi birini yazayım bilemiyorum.

Bu şirkette biz yatırımcılarında emekleri var bizlerin çocuklarımızında hakları var inanın bu şirkete yatırım yaptık diye ne ailemizin ne çocuklarımızın yüzlerine bakamaz olduk şirket yönetim tek kendileri deyil biz yatırımcılarında etrafına yüzlerimiz kalmadı.

ACİL YAPILMASI GEREKENLER!!!
    1. Yeni yönetim tüm yaptığı yapacağı işlerde şeffaf olmalı!
    2. Acil Areal banka ile görüşmeleri olumlu bir şekilde sonuçlandırmalı!
    3. En önemlisi şirkete yeniden değerlendirme yapılmalı! (Çok önemli)
    4. Spk ile tüm işlemlere(bürüt takas için-diger olumsuz görüşlerin düzeltilmesi için)
    5. Bist yani borsa istanbul a (göz altı pazarı için) görüşülmeli
    6. Borçlarını ödenmeli veya yeniden yapılandırılmalı (mega varlık olsun diğer bankalar olsun)

gene sorumsuzca böyle devam edilirse eger,
    Bu hakkımızı yiyip bide böyle oynayanların canı yansın inşallah en büyük acıyı yaşasın inşlalahhhh
    Çocuklarından çıksın inşallah.

Başka bir şey demiyorum...

7. versinler birde biz gidelim görüşelim ne var ne yok göstersinler belki bizim aklımıza bir fikir gelirde çözüm buluruz çağırsınlar 10 kişi gidip çaresine bakılsın, kendileride şeffaf olsunlar paraları nerelere aktardıklarını bir göstersinler, eğer çözüme ulaşılamayacak bir durum söz konusu ise hepimiz vazgeçelim bu sevdadan ve işimize bakalım

8. forum çok kötü olmuş bir şeyler yazdık. üzerinde düzeltme yapalım dedik. yazdıklarımız da silindi. Bununla mı uğraşacağım. Zorlaştırmayınız kolaylaştırınız. Berbat olmuş

Sayfa 467/964 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •