Sayfa 467/988 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    otokar bu şirketlerle kent kartonsan konya bfren egeen ile kıyaslama olmaz bunların fiyatları uçmuş fiyat olarak geleceğinin geleceğini satın almışlar bu görmüş olduğu fiyatları 5 / 6 senede tolere etmesi zor bürüt ve esas faaliyet karları çok düşük ciroları sermaye ye oranları ile çok pahalı fiyat kazanç oranları çok çok yüksek bu fiyatlarla kendini 50 / 60 / 70 senede bile amorti edemezler bedelsiz vermesi şirketin değerini artırmaz . ama otokar yatırımların çoğunu yapmış geleceği çok parlak almış olduğu yurt dışından siparişlerle yeni gelecek ihale ve siparişlerle ve tulpar tank siparişi geldiğinde sabrı olup da elinde olanlar kazançlı çıkarlar alan büyük oyuncular bunları bildiği için geleceğini satın alıyorlar almak için her türlü tezgahı oyunları oynuyorlar en az 2 sene beklemeyen çok bir şey kazanamaz 2023 yılını görmesi lazım kazanmak için
    yatırım tavsiyesi değildir
    https://www.savunmasanayi.org/ister-...otokar-tulpar/
    Sn. kartopu, yazdıklarınızın altına imzamı atarım. Ancak, şunu bilin ki güncel fiyat hareketi tamamıyla bedelsiz potansiyeli olan firmaların hareketlenmeleriyle bağlantılı. Otokar'ın temel beklentileri geçen senede vardı ama fiyat nereleri gördü. Ben; 23 senedir savunma, havacılık ve uzay sanayinde çalışıyorum. Otokar'ın ürünlerinin neler olduğunu, savunma sanayi ürünlerindeki FAVÖK sonrası kar marjını, mevcut hükümetin Otokar'dan ısrarla hiçbir şey almamasını vb. yakinen takip ediyorum. Önce belediyelerdeki ambargo kırıldı, çok yakın bir gelecekte de liyakatin, rekabetin yaşandığı ihalelerle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarının karşılandığına tanık olacağız.

Çok uzatmayayım, bugün TL bazlı tarihi zirvemizi yeniliyorsak inanın Kartonsan'ın ateşlediği fitil sayesinde. Benim için sebep çok önemli değil. Hak ettiği yere yükselsin de hangi parametreyle yükselmiş önemli değil.

2. Otokar aylık dolar grafiği 23 32 dolar birinci düşeni yukarı kesti ikinci düşeni bugün 27 07 doları yukarı kesti . aylık da en yüksek kapanışı 33 26 dolar şimdiye kadar en yüksek gördüğü yer 40 53 dolar . günlük de en yüksek kapanışı 39 40 dolar bu kapanış dan 2 gün sonra en yüksek 40 53 doları görmüş 15 ocak 2015 yılında .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Sayın kartopu dolar bazlı en yüksek 47.5 dolar gördük diye hatrlıyorum. Kapanış olarak değil tabi güniçi yüksek. Tabi yanılıyo olabilirim. Aklımda böyle kalmış.

4. kaç günde gelecek bakalım direncine..

5.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Sayın kartopu dolar bazlı en yüksek 47.5 dolar gördük diye hatırlıyorum. Kapanış olarak değil tabi gün içi yüksek. Tabi yanılıyor olabilirim. Aklımda böyle kalmış.
    gördüğünüz doğrudur grafikler ödenen temettüleri düşüyor o zamandan bugüne 6 defa temettü vermiş o temettüleri de dolar üzerinden hesap edince o rakamı verebilir grafikler yalan söylemezler şimdiye kadar olan temettü skalasını da atıyorum . y t d

6. ulen senin yapacağın tahtanın ben zorla küfürü bastırcak bana
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 467/988 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •