Sayfa 468/606 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Ben elımdekı butun JANTS ları sattım.Alana ve devam eden herkeze hayırlı ugurlu olsun.
    Jants daha yukarıya cıksa bıle uzulmem cunku bugun sattıgıklarımın malıyetı cok komık rakamlardaydı.
    JANTS senı unutmayacam tekrar senınle bulusacam
    En azından bazı şıfrelerımın basında her zamankı gıbı sen olacaksın.Yolun acık olsun
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2. Bugün yine tavana yapıştırdılar 890 larda ekran kapayıp dışarı çıktım izlemedim 17 gibi baktıgımda tavan idi ve öyle kapadı karanlık odada sadece 11 lot satılmış 44 bin bekliyen çok güzel olmuş hayırlısı diyelim yarın temettüyü hak ediyoruz temettüyü de aldım diye satanlar olabilir %80 oranında karda oldugum için kendimce risk görmüyorum gittigi yere kadar gitsin bölünmeye kadar. umarım yeni alanlar varsa onlarda kazanır hayırlısı diyelim yarın ola hayrola.....

3. Yavruları büyütüp analarının rakamına kadar büyütecek yatırımcı sadece ben veya benimle birlikte 2-3 kişi kalacağız burada herhalde.Hayırlısı olsun bakalım.Tekkeyi beklemeye devam

4. Hikayesi bedelsizden çok daha büyük, daha Togg var, bilanço var, büyüme hevesi var, bedelsizi kardan karşıladı, yarın bir gün yeni bir bedelsiz heyecanı oluşacaktır yeniden, ben satmam👍🏻 Satanlar hayrını görsün👍🏻
    Al, sat, tut, yatırım tavsiyesi falan değildir, herkesin aklı kendine😉

5. 30tl ner
    deeee. 900 nerde..
    Altın mı işliyor..sebebsiz çıkış...
     Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Hikayesi bedelsizden çok daha büyük, daha Togg var, bilanço var, büyüme hevesi var, bedelsizi kardan karşıladı, yarın bir gün yeni bir bedelsiz heyecanı oluşacaktır yeniden, ben satmam Satanlar hayrını görsün
    Al, sat, tut, yatırım tavsiyesi falan değildir, herkesin aklı kendine

6.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Bir yıl önce diğer hisselere bakarsanız daha fazlasını görürsünüz...

Pandemide müthiş bilanço
    Üstüne Suv jantı üretimi için kapasite arttırımı
    Üstüne 2020 kârindan temettü ve bedelsiz...
    TOGG başvurusu yapılmış...

Daha ne olması gerekir...zarar üstüne zarar açıklayan şirketlere bakmak lazım operasyon için..

Ha unutmadan

Bedelsiz 2020 kârindan geldi...geçmiş yıl kârlari hâlâ duruyor. ( En önemli ayrıntı bence burası)

Kısaca operasyon yiyen hisse arıyorsanız...ben çoğunu sayarım ama elinde olanlar zarar görür diye yazmıyorum...
    Sayın dandanakan1453 dün cevap yazmıştım size..sebepli çıkış olması için daha ne gerekiyor acaba? Kâr ve yatırımı olmadan sırf bedelsiz olması mı gerekiyor! Kusura bakma ama yazdıkların iyi niyetli gelmiyor bana
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

7. Sebepsiz çıkış arıyorsanız ozsermayesinden yemeye başlamış ama fiyatı uçuk hisselere bakınız
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

8. Yine boş yazanlar dolmuş yok sebepsiz çıkıyormuş yok çok gitti 30 nere 900 nere ben sattım gibi. Varsa sn. Riva gibi bir bildiğiniz yazın. Tkuru gibi rtalp gibi bomboş hisselere laf edin 2 liradan 50 liraya giden rtalp 10 liradan 1200 liraya giden tkurudaki zatların birçoğu battı satamadılar ellerinde patladı kaldı.Yeni girenlerinde mal ellerinde kalıyor oysa Jant uv.hissesi güzide şirket temettü artı bedelsiz veriyor aynı anda hem de 2020 yılı karından 85 ülkeye ihracat yapıyor iştiraçıları sağlam. Düşer çıkar ama uzun vade o yavrularda babaları gibi olacak. buyrun.

https://www.jantsa.com/

Sayfa 468/606 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •