Sayfa 469/582 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 4654 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Tesekkürler. Bana gözlük gerekiyor galiba
    Son düzenleme : ActuallyMelik; 06-03-2024 saat: 13:55.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,892

3. Aşağıdaki sorunla ilgili TEB banka şb. md.lüğüne ve genel müdürlüğe yazdığım şikayetlere gelen cevap zihni sinirlik. bankalarının en küçük kusuru yokmuş. Müşteri olarak beceriksiz benmişim. Yıllarca alıp sattığım fon işinde bankanın tavrı ürkütücü. Demek ki , lübnan gibi olsak hapı yutacağız. Güvenilirmiş bunlar. Topunuz kaçıksınız diye mesaj attım.

Artık bankaya para koyacak kadar zengin değilim. alırım altınımı dolarımı serbest piyasadan , zamanı gelince de satarım serbest piyasaya.... Böyle başı boş düzene yedirecek para yok.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    A1 portföy para piyasası fonu AC4 satılamıyor . '' fon piyasası kapalı olduğundan işleminiz yapılamıyor '' uyarısı çıkıyor.

sabah saat 10 dan 12:30 a kadar 20 kez denendi, banka müşteri temsilcisi dahil, online hattan merkezi yatırım bölümü dahil ulaşıldı ama çözüm yok.

Bu sorunu yaşayan var mı

4. Adamlar gözünü nasıl kararttıysa direkt müşteriye futursuz saldırıyor. Yahu çekirdek kadar akıl olsa en azından '' şikayetiniz incelenmiş olup, sistemlerimizde bir arıza tespit edilememiştir. Muhtemelen portföy şirketiyle Tefas platformu arasında bir teknik arızadan kaynaklandığı düşünülmektedir '' gibi bir yumuşak cevap verirlerdi.

5. kıymetli arkadaşlarım herkese selamlar ,
    anlamadığım bir konu var yardımcı olmanızı çok isterim,
    ZİRAATPORTFY SEDEF KATILIM SERBEST DOVIZ USD FON 34.399729 34.539316 0.41
    ZİRAATPORTFY SEDEF KATILM SRBST DOVIZ US FON USD 1.095292 1.094898 -0.04
    arkadaşlar bu ziraat zp6 fonu 5 mart 6 art aralığındaki getirisi üsteki zp6 tl olan , alttaki usd bazlı olan ,
    şimdi tl bazlı olan +0.4100 % getirisi olurken ., dolar bazlı olanı nasıl olurda -0.004 % getirisi oluyor ,izah edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim SAYGILAR SELAMLAR
    Tüm Ekonomik Krizler Platonik AŞK Gibidir, Siz Acısını Dibine Kadar Yaşarsınız Ama Yaratıcısının Umurunda Bile Olmaz.....

6.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Aşağıdaki sorunla ilgili TEB banka şb. md.lüğüne ve genel müdürlüğe yazdığım şikayetlere gelen cevap zihni sinirlik. bankalarının en küçük kusuru yokmuş. Müşteri olarak beceriksiz benmişim. Yıllarca alıp sattığım fon işinde bankanın tavrı ürkütücü. Demek ki , lübnan gibi olsak hapı yutacağız. Güvenilirmiş bunlar. Topunuz kaçıksınız diye mesaj attım.

Artık bankaya para koyacak kadar zengin değilim. alırım altınımı dolarımı serbest piyasadan , zamanı gelince de satarım serbest piyasaya.... Böyle başı boş düzene yedirecek para yok.
    a1 portfoyun ac6 fonunu ocak ayında tebten almaya çalıştım bana da "hesap planında # nolu muhasebe bulunamadı" hatası verdi.
    Bende şikayet kaydı oluşturdum. Bankadan aradılar uygunluk testinizin sonucu risk değeri 7 olan fonu almaya yeterli değil dediler.
    Testi tekrar yaptım yine aynı hatayı verdi. Daha fazla uğraşmak istemediğimden başka fon aldım.
    TEB tekiler müşterilerin sorunlarını umursadıklarını, çözmeye çalıştıklarını pek sanmıyorum. Mobil ve internet uygulamaları da baya kötü.

Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    a1 portfoyun ac6 fonunu ocak ayında tebten almaya çalıştım bana da "hesap planında # nolu muhasebe bulunamadı" hatası verdi.
    Bende şikayet kaydı oluşturdum. Bankadan aradılar uygunluk testinizin sonucu risk değeri 7 olan fonu almaya yeterli değil dediler.
    Testi tekrar yaptım yine aynı hatayı verdi. Daha fazla uğraşmak istemediğimden başka fon aldım.
    TEB tekiler müşterilerin sorunlarını umursadıklarını, çözmeye çalıştıklarını pek sanmıyorum. Mobil ve internet uygulamaları da baya kötü.
    Fon işinde teb den uzak.durun , çok umursadiklari.yok.sanki Türkiye'den çekilme havasindalar

Fon sepeti fonları 28 günlük getiriler:
    EYT %5,41
    IJH %5,37
    GO4 %5,37
    IRF %4,04
    GJB %3,90

Risk değeri 3 olan EYT ve IJH tebrikler..borsa düşerken onlardan hızlı gidenleri geride bıraktılar..GO4 risk değeri 7 olmasına rağmen iyi yönetiliyor..

Para piyasası fonları %3.44..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 469/582 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •