Onemli Gunler Banner
Sayfa 469/1013 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ülkeye güzel güzel para girsin biraz.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2. 3.40
    3.20 falan da vardi ?

Insanlara yalan soylemek.
    Yanlis yonlendirmek.

Alin terlerini.
    Cocuklarinin rizkini calmak.

Normal artik.

Kandiranlarin zaten seviyesi belli.

Kananlara da aciyamiyorum artik.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 50 kuruş var ne diyon?
    Son düzenleme : Happy; 18-04-2017 saat: 10:16.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    50 kuruş var nediyon?
    İllana bende baş danışman olacam diyorsun yani

Bak o işin masrafı çok hergün bir kutu jöle bitirmen lazım, yarısını kafaya sürmen kalanını da yemen lazım ki beyin terki diyar eylesin ve devlet kanallarında kafası kopmuş ördek gibi boş boş vıyaklayabil...

Zor iş yani ona göre
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

6. dolarda bu akşamki kapanış önemli. paskalya bitti yurt dışından ne geliyor görmek lazım.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    dolarda bu akşamki kapanış önemli. paskalya bitti yurt dışından ne geliyor görmek lazım.
    3.7 üzeri yeterli olur mu

ben şahsen 2.9-3.9 benzeri bir hareket bekliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    3.7 üzeri yeterli olur mu

ben şahsen 2.9-3.9 benzeri bir hareket bekliyorum..
    o zaman 3'ün 1'i geliyor demektir.

Sayfa 469/1013 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •