Sayfa 469/998 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 7982 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tek haber kaynağımız garibanca..
    Yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

2. Sayın garibanca; toplantı sonuçları yayınlanması gecikti.sonuçta yaşanmış ve kayıt altına alınmış bir durum sadece spk sitesinde malumun ilanı olacak acaba diyorum bilanço yayınlanacaktı bumu bekleniyor diye düşünmüyorum.insallah böyledir.cünkü bu ay bilancoda yayınlanacak diye toplantıya giden arkadaş söylediydi diye duymuştum.

3. Düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın garibanca; toplantı sonuçları yayınlanması gecikti.sonuçta yaşanmış ve kayıt altına alınmış bir durum sadece spk sitesinde malumun ilanı olacak acaba diyorum bilanço yayınlanacaktı bumu bekleniyor diye düşünmüyorum.insallah böyledir.cünkü bu ay bilancoda yayınlanacak diye toplantıya giden arkadaş söylediydi diye duymuştum.
    SPK'da sadece Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanakları yayınlanacak. Beklediğimiz bilançolar Genel Kurul Toplantısında yayınlanır

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    SPK'da sadece Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Tutanakları yayınlanacak. Beklediğimiz bilançolar Genel Kurul Toplantısında yayınlanır
    yani mart tan önce gelmezmi ?

6. Garibanca,düğümü sen cözeceksin gibi geliyor bana öyle hissediyorum..İşte o zaman müjdeli haberinin ödülü olarak 1 adet AU elementi madalyası takacağım sana unutmadım sözümün arkasındayım

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yani mart tan önce gelmezmi ?
    Benim öğrendiğim bu şekilde.

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Garibanca,düğümü sen cözeceksin gibi geliyor bana öyle hissediyorum..İşte o zaman müjdeli haberinin ödülü olarak 1 adet AU elementi madalyası takacağım sana unutmadım sözümün arkasındayım
    İnşallah. Borsaya döndüğümüzde hep birlikte kazanırız AU'ları.

Sayfa 469/998 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •