Sayfa 469/1960 İlkİlk ... 3694194594674684694704714795195699691469 ... SonSon
Arama sonucu : 15680 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Hamza Yardımcıoğlu
    @hyardimcioglu
    ·
    55d
    Sahte pandeminin çığırtkanları yine sahneye çıkıp, "vaka sayıları artıyor" diye çığlık atmaya başladı. Çünkü dünya piyasaları çöküyor ve tarihte görülmemiş bir enkaz ortaya çıkacak. Bunu kamufle etmek ve dijital para sistemine geçmek için son hamlelerini yapacaklar. Çok az kaldı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. 𝑨𝒕𝒂𝒆𝒓𝒊𝒃𝒆𝒚 🇹🇷
    @ataeribey
    ·
    25d
    Kredi kartı borcu ödemek için bankadan kredi çekmek sıçıp sıvamak demektir. Birkaç kez şahit olduğum bu hareketin olumlu şekilde sonuçlandığını hiç görmedim.

3. EVREN BOLGÜN
    @ebolgun
    ·
    1d
    Turkiyenin 5 yillik CDS primi 900 bps ile degerlendiginde temerrut risk olasiligi %48 seviyesine yukselmistir

Yil sonuna kadar FED faizlerinin +%2 yukselecegini ve ulke risk priminin dusmeyecegini varsaydigimizda 5 Yillik CDS Priminin 1100 bps olmasi durumunda temerrut riski %60

4. Yunan ve Ermeni lobisi destekçisi Kongre üyeleri tarafından sunulan Türkiye’ye yönelik F-16 satışını bloke edilmesini öngören kanun tasarısı Temsilciler Meclisi’nden geçti.

255 Evet

179 Hayır

5. AA Canlı
    @AACanli
    · 1 sa
    İtalya Başbakanı Mario Draghi, koalisyon ortağı 5 Yıldız Hareketi'nin hükümetten desteğini çekmesi üzerine istifa edeceğini bildirdi.
    Abe vurularak öldürüldü.

Biden'in oğlu, babasını pedo diye telefonuna kaydetmiş. Tvlerde rezil fotolar gösteriliyor.

Johnson istifa ettirildi.

Solhz'un bir partide kadinlara hap verildiği ve tecavüze uğradikları haberlerini buraya bile ekledim.

Hadi Sri Lanka, Paraguay ve Arjantin cezalandiriliyor. Sri Lanka başbakanı ülkesinden kactiktan sonra, e-maille istifa etti.

Daha bugün Estonya, Makedonya ve Bulgaristan'da hukumetler düştü.

Böyle bir dünyada, borsalarda fiyatı alıcı satıcı belirliyor, satışlari ky karşılıyor demek ciddi cahilliktir.

6. Prof. Dr. Ali Ihsan Goker
    @aihsan_goker
    ·
    5d
    Şu anda yok klima çarptı, yok cereyanda kaldım, yok soğuk su içtim ondan boğazım ağrıyor, öksürüyorum diyenlerin tamamı covid. Güneş balçıkla sıvanmaz. KOCA yalanlardan gına geldi artık.

7. ebrucabbar
    @ebrucabbar
    ·
    13 Tem
    3 doz biontech oldum, hiç bişeyim normal değil!
    Hep halsiz, yorgun ve bitkinim. Ve hayatımda hiç olmadığım kadar da hasta oluyorum! İçine ne koydukları belli değil!
    Aşı olmayın! #4dozdansonra

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abe vurularak öldürüldü.

Biden'in oğlu, babasını pedo diye telefonuna kaydetmiş. Tvlerde rezil fotolar gösteriliyor.

Johnson istifa ettirildi.

Solhz'un bir partide kadinlara hap verildiği ve tecavüze uğradikları haberlerini buraya bile ekledim.

Hadi Sri Lanka, Paraguay ve Arjantin cezalandiriliyor. Sri Lanka başbakanı ülkesinden kactiktan sonra, e-maille istifa etti.

Daha bugün Estonya, Makedonya ve Bulgaristan'da hukumetler düştü.

Böyle bir dünyada, borsalarda fiyatı alıcı satıcı belirliyor, satışlari ky karşılıyor demek ciddi cahilliktir.
    Esat Batur, FRM, ERP, CMA
    @EsatBatur2
    ·
    47d
    Haziran da Putin gidiyor, Rusya çöküyordu oysa.

Sayfa 469/1960 İlkİlk ... 3694194594674684694704714795195699691469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •