Onemli Gunler Banner
Sayfa 47/175 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1398 madde; 369 - 376 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Şirket yeni halka arz oldu.Daha bilanço göremedik ilk bilancoyu 6 ayliklarda mi goruruz

2. koca bir balon hisse

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Aslında son bir kaç aydır endeks kötü...seçim belirsizligi birçok hisseyi olumsuz etkiliyor...bu süreçte nakitte kalmak gerekiyordu...ne yazık ki bunu yapamadık...benim gibi yapamayanlar hangi hisseyi almışsa elinde patlamistir..yani bu benim ugursuzlugum değil,konjoktoru göremememdir...
    Şu anda borsa da hisse taşıyan herkes bu durumu yaşıyor...
    dün biraz da uğursuzluğum ve konjöktörü iyi okuyamamamın sonucu olarak zararlar ettiğimi anlatmıştım...bu gün tanıdığım bir dostumun da buna benzer bir süreç yaşadığını öğrendim...onun sermayesi de bu süreçte 23 brimden 8,8 brime kadar düşmüş...kendisi de çok kaliteli bir temelci idi...onun haline de çok üzüldüm...demek ki sorun sadece bende değilmiş ...ortada genel bir durum var...bir çok yatırımcı son aylarda kazanamıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün biraz da uğursuzluğum ve konjöktörü iyi okuyamamamın sonucu olarak zararlar ettiğimi anlatmıştım...bu gün tanıdığım bir dostumun da buna benzer bir süreç yaşadığını öğrendim...onun sermayesi de bu süreçte 23 brimden 8,8 brime kadar düşmüş...kendisi de çok kaliteli bir temelci idi...onun haline de çok üzüldüm...demek ki sorun sadece bende değilmiş ...ortada genel bir durum var...bir çok yatırımcı son aylarda kazanamıyor...
    23 birimden 8.8 e büyük düşüş.
    Kendimi avutabilirim ozaman %22 zararla

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku

%22 zarara sevinebilecek o kadar çok kişi var ki
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Portföy de sepet yapmadığımızdan

benim bile %60-70 nakitle 2023 de devam etmemden dolayı

zirveden %20 zarar dayım dün sattım hepsini

kaşıntı tuttu eupwr çok az geri aldım baktım gesan yeşil

akşama bilanço gelecek yukarı yapması lazım peşinden eupwr ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku

Zarar eupwr de ise fazlasıyla çıkar diye düşünüyorum,dün gece biraz araştırma yaptım astor enerji 3 milyar dolar piyasa değerine ulaşmış fiyat 60 tl iken bu demektirki bu hissede iyi günler gelecektir kısa sürede yüzde 100 yapınca doğal olarak küçük yatırımcıyı silkeleme moduna geçmiş gibi görünüyor bakalım neler olacak benim düşüncem araştırma yaptıktan sonra oldukça pozitif,,,yatırm tavsiyesi değildir risk her zaman vardır.YTD.

8. Malı kaçtan aldınız la her kademeden veriyolar

Sayfa 47/175 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •