Sayfa 47/181 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1443 madde; 369 - 376 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by SEKO341 Yazıyı Oku
    slmlarr sayglarr diyelim iyi hafta sonları diliyorum eski göz ağrısı ile önümüzdeki günlerde yine tanisacagim inşallah GÜVERCİN341 saygilar diyelim
    Sevgili kardeşim, değerli komutanım özlettin kendini vallahi...
    Bende şu anda bu hissede tam yerleşmiş sayılmam..Ama portföyümde azda olsa bir yer açtım
    Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.. Yaşayıp göreceğiz... Buluşmak dileğiyle...

SP. Guest
    TEKNİK TAKİP MERKEZİ

http://www.hisse.net/topluluk/showth...?t=7323&page=3

İZMDC - AYLIK

Hissemizin aylık grafiğine bakıldığında aslında yoruma bile gerek kalmayacak şekilde net bir W formasyonu oluşumunun içinde oldupğu görülmektedir. Hissemiz sarı direnç çizgisinin aşılmasıyla birlikte yukarı yönlü ivmenin dikleşerek sarı daireyle işaretlenen bölgeye yönelmek isteyecektir. Yeşil dikey kesik çubukların işaret ettiği mesafede hissemizin zirvesini test etmek isteyeceğinin işaretidir. W formasyonu içinde sağlıklı bir ikili dip bölgesi barındırır. Bu grafikte de ikili dip sağlıklı şekilde çalışmış olarak görülmektedir.

MACD indikatörü incelendiğinde de fiyat grafiğindeki ikili dip - W formasyonunun teyit edildiği görülmektedir.

İZMDC - HAFTALIK

Grafik haftalık periyotta incelendiğinde aylık grafikte görülen W formasyonunun dip bölgesi olan ikili dip bölgesinin ikinci dibi bir çanak oluşumuyla son bularak çanak hedefini tamamlamıştır. Bu aşamadan sonra sarı daire ile işaretli bölgede üçgen benzeri bir oluşum yaptıktan sonra direnci kırarak çanak boyu mesafesini tekrarlayıp üst kırmızı çizgiye yönelmesi beklenmektedir.

4. Dolardaki seyir, şirketin borç yükü açısından düşünüldüğünde son derece olumlu bir faktör..
    Bu nedenle 2.ci çeyrek bilanço rakamlarının ben beklenenden daha iyi gelebileceğini düşünüyorum...
    Ama gel gör ki tahta oyuncuları hisseyi yukarı çıkarmam Allah çıkarmam diyorlar...
    Benim bu durum işime gelse de elinde hissesi olup uzun süre bekleyen değerli yatırımcılar adına da üzülmüyor değilim...
    Özellikle "Fıght clup" nick li kardeşim adına...
    Her ne düşünürse düşünsünler bu hisseninde patlama yapacağı günler gelecektir diye düşünüyorum.
    Ufaktan toplamaya devammmm...

5. Burkay abi sen beni guldurdun Allah da seni guldursun, benim icin uzulme abi lutfen, Lakin Ben cok mutluyum, elimdeki hisseler neredeyse 0 maliyet,
    3 senede yapilan sabirli al sat ile bedavaya geldi, Ana param diger hisselerimde,
    3. Dunya savasina kadar tasiycak gucum ve pskolojim var abi, yine de tesekkurler

6. Unutmadan Burkay abi diğer hisselerimde vedalaşıyorum bir ikisi daha kaldı, daha büyük montanli alım icin bekliyorum papazın son hamlelerini, o Papaz ise bende Hoca yim Simdi sıra Aslan'da,
    Sıra Eşege henüz gelmedi ve geldiği zaman Uzun sürecek, Aslan şimdi debelensin dursun, esek gücünü gösterecek
    Bu tahta sadece profesyonellerin tahtası burda ky yi hap yaparlar ne olduğunu Bile anlayamaz, Papaza karşı savaşım benim ustalık nişanem olucak,
    Okadar rahatim ki inanamazsın Burkay abi
    Benim icin üzüldüğün icin ayrıntılı cvp yazayım abimin ici rahat olsun dedim ve Burdaki son yazım taki malı Boşaltana kadar. Hissenette benim amacim ky nin psikolojisini bir nebze anlamaya çalışmak ama Amerika ve Avrupa'nın en az 30 sene gerisindeler, kazanmaları imkansız sadece günlük bir iki öpücük sonra gerisin geri başka tahtada mağlubiyet.
    Neyse çok uzattım klasik teknik analiz ile kimse bir yere varamaz, ciddi anlamda eğitim şart ve bunun bir üniversite gibi en az 4 sene olması lazım, bana musade Burkay abım buralar sana emanet ben arada gelir okurum, Selamın Aleyküm

7.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Unutmadan Burkay abi diğer hisselerimde vedalaşıyorum bir ikisi daha kaldı, daha büyük montanli alım icin bekliyorum papazın son hamlelerini, o Papaz ise bende Hoca yim Simdi sıra Aslan'da,
    Sıra Eşege henüz gelmedi ve geldiği zaman Uzun sürecek, Aslan şimdi debelensin dursun, esek gücünü gösterecek
    Bu tahta sadece profesyonellerin tahtası burda ky yi hap yaparlar ne olduğunu Bile anlayamaz, Papaza karşı savaşım benim ustalık nişanem olucak,
    Okadar rahatim ki inanamazsın Burkay abi
    Benim icin üzüldüğün icin ayrıntılı cvp yazayım abimin ici rahat olsun dedim ve Burdaki son yazım taki malı Boşaltana kadar. Hissenette benim amacim ky nin psikolojisini bir nebze anlamaya çalışmak ama Amerika ve Avrupa'nın en az 30 sene gerisindeler, kazanmaları imkansız sadece günlük bir iki öpücük sonra gerisin geri başka tahtada mağlubiyet.
    Neyse çok uzattım klasik teknik analiz ile kimse bir yere varamaz, ciddi anlamda eğitim şart ve bunun bir üniversite gibi en az 4 sene olması lazım, bana musade Burkay abım buralar sana emanet ben arada gelir okurum, Selamın Aleyküm
    Aleyküm selam kardeşim... Hayırlı cumalar dilerim...
    Yazdıklarını okuyunca son derece sevindiğimi ve mutlu olduğumu belirtmeliyim..
    Dilerim şansın her zaman açık olur... Hisseyle ilgili düşüncelerine bire bir katılıyorum...
    Topiğede arada bir benim gibi uğrayıp birşeyler karamalısın diyorum... Hepten boş kalmasın...
    Bende hisseye bu seviyelerden azar-azar duruma göre alıyorum.. Diğer ana hissemden henüz kopamadım...
    Bol kazançlı günler dileğiyle...

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 47/181 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •