Sayfa 470/807 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 6454 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Geçen haftayı sağlam kapamıştık, özellikle cuma günü güçlü yabancı alımı vardı...yabancı sattığı malı uygun fiyatlardan yerine koymata başladı.

Bu arada tarihin en güçlü yabancı girişinin olduğu ocak ayında, yabancı payı %49,5 dan %50 ye çıkmış, neredeyse değişmemiş...ama şubat ayında yabancı girişinin etkili olacağını düşünüyorum( bugün içinde yabancıya işlem yapan bir kurum en iyi alıcı)

Sonuçta, olumsuz beklenen son çeyrek bilanço yabancının mal toplaması için fırsat olacak...bilançoya kadar 9-10 arası hareket, bilanço sonrası olumsuz beklenti bitişi, ve 10 üzerine atmasını bekliyorum.

Bu arada asıl uzmanlığım hisse değil, büyük resim..endeks beklentileri...seçime kadar 95-105 arası dalgalı yatay bir piyasa bekliyorum..bu dönem ana endeks kağıtlarından geride kalan ikincil kağıtlara geçişler olacak beklentisindeyim.
    Vay be, 4 şubatta yukarıdaki yazıyı yazdığımda hisse 9,1 lerde sürünüyordu...iyi toparladık....artık hedef 11 lerdeki zirve, ama seçim öncesi aşılabileceğini düşünmüyorum...zirveden tekrar satış gelirse, ikili tepe hatrına tekrar 9,x şu fiyatlar gelebilir.

2. ben uzun vadeci oldugum icin pek yazmam ama kordsa kaybettirmez dedigim de sanırım 2 ay once falan 8 lira seviyesinde idi bugfun geldik 10.50 ye ..spek guclu sirket yatırımlarını tamamladı ilerde bu daha cok kar daha cok temettu ve bedelsiz olarak donecek
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. kısa vade endeksten daha iyi kazandırdı burdan donebilir de yukarı devam da edebilir ...ama net soyleyebilecegim birsey diyelim %100 falan bedelsiz verdi fiyat 5-6 liraya indi oralardan yine alıp cok uzun vade bende ek yaparım ..

4. *iş yatırım, kordsa için 14,60 tl hedef fiyat ile 'al' tavsiyesini korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. yabancıların hepsi alısta gercek yabancı alımları .

6. 10.62 seviyesi kritik. Üzerinde 11.X li rakamları telaffuz etmek mümkün olacak.
    Altında gevşeme ihtimalini...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

7. Şöyle bir kanal içerisinde takip edilebilir diye düşünüyorum.
    Tabi arada başta 10.62TL olmak üzere dirençler mevcut.
    Altında kaldığı sürece dinlendiğini varsayabiliriz.

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 470/807 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •