Onemli Gunler Banner
Sayfa 471/1002 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Opec+, 400.000 varil/gün petrol üretimi artışının devamında anlaşma sağladı
    -opec+, bir sonraki toplantısını 2 aralık'ta yapacak-kaynaklar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. kimin/hangi gurubun geleceği önemli..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Bu Finlandiya 'nın da sosyalleşme yeni insanlarla tanışma kültürü bi değişik. arkadaş , gece klübüne, bara gidersin, puba, discoya gidersin orada yeni insanlarla tanışırsın. Sosyalleşmek için dımdızlak kalmak ne ya ?
    özelden bana soru soran arkadaş , dımdızlak kalmak demek ... neyse ya arkadaş hiç mi finlilerin sauna kültürünü duymadın. dımdızlak işte... yaprak falan da yok
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Elvan: Enflasyonla mücadelede 125 milyar TL kamu gelirinden vazgeçtik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Elvan: Isınma amaçlı 100 birime aldığımız doğal gazı vatandaşlarımıza 25 birime satıyoruz

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    75 i başka yerden emiyosun gene bizim cepten emma ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Elvan: Enflasyonla mücadelede 125 milyar TL kamu gelirinden vazgeçtik
    Sildiniz de halkın vergisini mi sildiniz sanki .

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Elvan: Isınma amaçlı 100 birime aldığımız doğal gazı vatandaşlarımıza 25 birime satıyoruz
    şehir hastahanelerine doğal gazı bedavaya veriyormuşsunuz ya buna ne diyeceksiniz
    bunlar özel ticarethane statüsünde beybaba, zaten millete garantili ödeme yaptırıyorsunuz
    adı rönesans olunca gaz faturasını niye bakanlık ödüyor, illa fetöcü mü olmak lazım gaz faturası ödememek için..?

Sayfa 471/1002 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •