Sayfa 472/761 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. 11.70 oldu bugün kayıp yüzde 5 ne bu ya

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zafer0134 Yazıyı Oku
    11.70 oldu bugün kayıp yüzde 5 ne bu ya

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    15.70 liradan 11.70 liraya..Bi bildikleri vardır elbet?

3. 50 gunluk ortalamaya temas etti buralardan tepki verebilir.100 gunluk ortalama 10.32 lerden geciyor.Sn. acemsahin bilgileri dogrultusunda bu hisseye olan tavrim pozitif yonde cok gelisti.henuz almadim ama almayi planliyorum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Ve Çizdiklerim sadece beni bağlar.Yatırım tavsiyesi değildir,olamaz...

Bu gün için 11.57 alti kapanış yapmamalı
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. https://invst.ly/6sxrv

Bütün göstergeler aşağı yönlü. Bu hisseyi yukarı taşıyan kim veya kimler idi ise aşağı indirenler de onlar. Nereden döndürüleceğini bu kişiler karar verir. 15ten satan 17den alır dememek lazımmış yani. Büyüklük parayla değil, yürekle, dürüstlükle olur. Milletle dalga geçerek, yönlendirerek, psikolojik baskı yaparak değil.

6. Daha ne kadar düşecek acaba zarar artıyor. İnşallah yeni haftada yüzümüzü güldürür

7. https://invst.ly/6syek

Geçen günlerde 11,89 dan döndüğünde yapmış olduğum yorumumda 11,60ları tekrar test etmek isteyebileceğini ve böylesinin daha sağlıklı olacağını söylemiştim. Bu sefer 11,60 FİBO desteğine değdi. Şimdi önemli olan burada tutunacak mı tutunmayacak mı? Tutunmazsa bir alt FİBO desteği 10,60 civarı. Orayı göstermek isteyebilirler. Eğe bu kadar beklenti varsa ve gerçekse, daha aşağılar olmamalıdır. Olursa da çok kısa zamanlı değip yukrı sıçrayabilir. Yani bana göre beklentilere göre daha aşağılardan almak mümkün olmayacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    https://invst.ly/6syek

Geçen günlerde 11,89 dan döndüğünde yapmış olduğum yorumumda 11,60ları tekrar test etmek isteyebileceğini ve böylesinin daha sağlıklı olacağını söylemiştim. Bu sefer 11,60 FİBO desteğine değdi. Şimdi önemli olan burada tutunacak mı tutunmayacak mı? Tutunmazsa bir alt FİBO desteği 10,60 civarı. Orayı göstermek isteyebilirler. Eğe bu kadar beklenti varsa ve gerçekse, daha aşağılar olmamalıdır. Olursa da çok kısa zamanlı değip yukrı sıçrayabilir. Yani bana göre beklentilere göre daha aşağılardan almak mümkün olmayacaktır.
    Umarım ilk senaryo gerçekleşir ve beklenti umudumuz artar. Bir an önce dönse iyi olur artık

Teknik yorumunuz için teşekkürler

Sayfa 472/761 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •