Sayfa 472/964 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Hadi ben 5 sene boyunca avucumu yaladim sen bunca senedir selimin kiçini yaladin da ne kazandin bikmadin mi yalamaktan demezler mi adama
    Bak hocsm ss sadece bize bir seyler yapmamis. Unutmussun galiba bu yazdigini peki ss sane ne yapmis bu bir...

Ikincisi yazi yazarken burada yatirim yapmis insanlara, magdur insanlara hakaret edersen karsiligini da bulursun bu iki...

Biliyorum bizim mucadelemiz bazilarinin ekmegine tas koydu hala koyuyor...

Digeri hocam emin ol kimin hangi soruyu neden yazdigini, hangi yaziyi niye yazdigini cok iyi biliyorum... Altindaki nedenleri de??? Algiyida anlayabiliyorm merak etmeyin...

Onun icin diyorum ki algiya musaade etmeyiz. Yazacaksaniz hakaret etmeden, kimseyi itham etmeden yazin yoksa goruyorsunuz ki sizin yaptiginizi size yapildiginda hos olmuyor.

Yoksa kimin ne oldugunu nerede hangi rumuzla yazdigini (stormfatih) biz cok iyi biliriz...

Bilmem anlatabildim mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    ABS Sen daha hissede yokken ben selimin bizati kendisine sikayet ettim hisseyi sen burda laylomlom yaparken ben selimle mahkemelerde hakaret tehtit davalarina cikiyordum karşıma cikamiyor avukatlarini ginderiyordu kac tane suç duyurusu yaptim bir şekilde takipsizlik karari cikartti senin gibi andavallarin sirtindan ne parası kazanmışim ne demek istiyorsun birader se n ne yaptin bu hisse için onu boş yapma burda
    Su dava numaralarini ve yaptigin suc duyurularinin mahkeme kararlarini bir yapistirda gorelim hocam...

Bir dediginiz bir dediginizi tutmuyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Hocammmm bak bunu yazdığım arkadaş o gün hisselerini bana kaptirsa şimdi 10 kurus karda idi 10 kurus az uz değil burda hisse 1 kuruş aşağı 1 kuruş yukarı oynasa isyan edenleri göz önüne alırsan bakıyorsun ABSS nicki arkadaşa acincak haline gülüyor sanırsın ki zamanında bana lotlarini kaptırmamis şimdi karda gibi seviniyor
    Bana söz düştüğü için yaziyorum Pendik stormfatihi. Sen ne ayaksın. Diger köyde küfurlü yazilarin vardı ayberkmi neydi o kişiye burda gelmissin hisseyi kötüluyon. Hiç koskoca okul müdürüne yakisıyomu. Duydum dün gruptanda sutlamıslar seni. Kardesim memnun değilsen satacaksin 270 bin lotunu. Ben cigerini bilirim bu hissedekilerin. Gerçi muhatabim değilsinde adimı geçirdigin icin yazdim. Ben ne ayberke ne frecele ne iduza ona buna benzemem pazara çıkarıveririm ipliginizi. Bilmem anlatabildimmi. Hadi kolay gelsin sağdan sagdan yürrü belki cüzdan bulursun. Kimlerle muhatao oluyorum ya. Adam kârda oldugumu hazmedemiyor. Madem batacak sat bugün 270 bin lotunu. Sizlemi uğraşcam .

4. Stormfatih eski nikiyle Uhud andaval falan diğer koydede yaziyordun ağzinı bozma daha dogrusu kıvırma .Okula gönderecegimiz evlatlar kimlere emanet hakikaten bir sorgulamakta fayda var. Siz milleti gerçekten cok safmı saniyorsunuz.

5. Bu vatandaş dün gruptan iduzun attığı adam. Ordaki bilgi sızdıranda bu olabilir benden demesi watsup grubundaki arkadaşlar. Iyi kötü bizimde kulağımız biraz delik.

6.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Zaten sen kumar oynamissin bakmadan incelemeden birilerinin gazıyla sazan gibi atlamissin selim eline lotları 5 sene önce vermiş al turşusunu kur demiş üzerinden 5 sene geçmiş sen hala akillanmamissin burda hala bu hisse şöyle olcak böyle olcak sanki 5 senede 5 katı kazanmissin gibi naralar atmak vs vs sen zaten kafadan kaybetmissin bu hisse için kötü yazanları art niyetli ilan edeceksin adama demezlermi bu hissede 5 sene içinde iyi niyetli bir örnek göstersene 90 kuruslardan alipda 34 kuruslarda gezen hisse için eldeki parayı da yedim diyeceksiniz ve hala iyi niyet besliyeceksiniz elinizdeki zarardaki hisse için ben seni 18 kuruslardan almış da 34 olduğu için iki katı kazanmış falan zannediyordum hem zarardasin söylediğine göre ki inanmıyorum hem hisse için hem sahipleri için en ufak bir eleştirel bir yazı oldumu bu cansiper savunma hali neden kaynaklanıyor nedir bu hisseyi ve sahiplerini bu kadar savunacak tek kelime tenkit duymak istememenizin sebebi bu hisseye olan sevginizin nedeni önce açıkla daha sonra devam edecem
    Aynen öyle birilerinin gazıyla aldım. Ama o ilk gazı veren bir insan değil, bir kurum hemde devletin bir kurumu.
    İkinci gazı verende erdinç miydi neydi öyle bir nicki vardı. Allah onu bildiği gibi yapsın. bak isim veriyorum ki kaç yıldır bu hissede
    Olduğum anlaşılsın. bu hisseyi bu kadar tutupta karda olan yok zaten.bilenler bilir. Sahiplerini savunduğum yok. Spk nın çağrı davasını kazanmasını isterdim. Davayı şirket kazanınca işler değişti. spk kazansın, zorla çağrı yaptırsın, bize paramızı versin, şirketede ne olursa olsun noktasındaydım. Herkes gibi. gelinen şu noktada paramızı kurtarmanın yolu şirkete destek olmaktır.bu kadar basit.

7. Zaten fesih davasını açan sağduyulu kişilerde bunu gördülerki davalarını çektiler. Uzuz uzun yazılar yazarak, laf salatasıyla yazı yazarak paranı kurtaramazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Aynen öyle birilerinin gazıyla aldım. Ama o ilk gazı veren bir insan değil, bir kurum hemde devletin bir kurumu.
    İkinci gazı verende erdinç miydi neydi öyle bir nicki vardı. Allah onu bildiği gibi yapsın. bak isim veriyorum ki kaç yıldır bu hissede
    Olduğum anlaşılsın. bu hisseyi bu kadar tutupta karda olan yok zaten.bilenler bilir. Sahiplerini savunduğum yok. Spk nın çağrı davasını kazanmasını isterdim. Davayı şirket kazanınca işler değişti. spk kazansın, zorla çağrı yaptırsın, bize paramızı versin, şirketede ne olursa olsun noktasındaydım. Herkes gibi. gelinen şu noktada paramızı kurtarmanın yolu şirkete destek olmaktır.bu kadar basit.
    Bence o kadar sitem etmeyin bu şahısa bakarsınız ilerde dua edersiniz. Her şey kısmetmiş

Sayfa 472/964 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •