Sayfa 472/1001 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Viop XLIV

1. SKBNK, ISGYO, TSKB vadelilerde bir miktar hacim var, bazı pozisyonları kurumlar kapatırıyorlar gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. TA vardır tabi..
    Ama geçmişe doğru..

Mesela bakalım şimdi..

Kırmızı daire..TA cının SHORT abandığı zamanlar..2 çubukla FINISH olmuş..(2021 .biden seçildi bittik naraları vardı herkes short kovalıyordu)
    Mor daire..TA cı kırıp geçeceğine oynuyor..Yine mortingen..
    Yeşil daire..TA cı akıllandı..Bu sefer son dk da SHORT olmuyor..Trendin dip çizgisini görüyor..Nasılsa oraya değecek diyor ve short oluyor..Sonuç yine mafiş..(bademler kaçıyor 2ç bilançolar ile yaslayacaklar malı kaçııın söylemleri olduğu temmuz ortası 2022)
    Mavi daire..(bu sensin) 1.75..(1 ay evveli..bizzat sen TA ÇALIŞIYOR DİYE grafik astındı) Burası direnç kaç kere denemiş geçememiş diyor..Ve short u basıyor..
    Sonuç..dead..
    Tabi 1.75 i kırınca TA cı ne yapar hemen 2.50 hedefine radara girer LONG basar..(twitter uzmanları)
    Oradan iki çubukla bi daha MONTE..

3. SAGOL var bisiler daha olgunlasma gerekli bazıları adına bu cuma kapanısta daha da olgunlasacak )

4. bu bankaların bugun aksama dogru donmesi gerekliydi tuhaf ben böyle bir düsüs görmedim boyle demırbas kagıtlarda

5. Oyuncuların hesabı bugün kesildi belki, ellerinde olanları sattırıyorlar belki.

6. bakın dostlar bazen sosyal medya da dolasan kagıtların teknigine bakılıp almanız gercekten kar getiriyor simdi soylemek istemem ama F ile baslayan gıda fırması var kagıt aslında temel olarak ta kötü degil eeee temel teknik spek mahserin 3 atlısı birlesince )

7. BIST'de en çok vergi ödeyenler 50 diye ayrı bir endeks yapılmalı. Her yıl Nisan veya Mayıs'da ekleme çıkarma yapılmalı.

8.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    bu bankaların bugun aksama dogru donmesi gerekliydi tuhaf ben böyle bir düsüs görmedim boyle demırbas kagıtlarda
    Böyle yükseliş gördün mü onu cevaplaman lazım önce

Sayfa 472/1001 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •